Connect
To Top

Seria Harman Kardon Citation pojawia się w Polsce!

Wchodząca właśnie na polski rynek seria głośników Harman Kardon Citation to wyjątkowe rozwiązanie nie tylko pod względem brzmienia, ale i designu. Dostępna będzie w dwóch, pięknie prezentujących się, wersjach kolorystycznych: czarnej i szarej. A wyposażona jest w wiele ciekawych funkcjonalności.

Harman Kardon Citation już w naszym kraju

Wszystkie głośniki serii Harman Kardon Citation to produkty najwyższej klasy. Wysokiej jakości wełna mieszana wykonana przez markę Kvadrat jest trudnopalna i odporna na zabrudzenia. Wbudowany Asystent Google umożliwia wygodne sterowanie głosem w bezprzewodowym domowym systemie nagłośnienia. Głosu używać można, aby uzyskać odpowiedzi na zadane pytania, odtwarzać muzykę, organizować swój dzień, cieszyć się rozrywką i sterować inteligentnym domem. Ponadto wbudowany Chromecast umożliwia słuchanie ulubionych treści audio, radia internetowego i podcastów. Urządzenie oferuje automatyczne aktualizacje oprogramowania dla nowych funkcji i usług.

 

Inteligentne kolumny hi-fi

Dobrze prezentują się kolumny hi-fi Citation Tower. Zapewniają wyrafinowany wygląd i dźwięk. W celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa i prywatności mikrofony można wyłączyć. Wielokolorowe wskaźniki LED informują o aktualnym statusie mikrofonów, a kolorowy ekran dotykowy LCD umożliwia proste zarządzanie i korzystanie z kolumn, które dostępne są w kolorze czarnym i szarym.

Harman Kardon Citation – sugerowane ceny detaliczne:

Citation One => 849 zł

Citation 100 => 1299 zł

Citation 300 => 1699 zł

Citation 500 => 2799 zł

Citation Bar => 4299 zł

Citation Surround => 959 zł/ szt.

Citation Sub => 3499 zł

Citation Tower => 5399 zł/ szt.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Muzyka

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.