Starfield uratował mnie i moją rodzinę. Szokujące wyznanie!
150
Views

Mieszkaniec Kalifornii przypisuje grze Starfield uratowanie życia jego rodziny po tym, jak pożar zniszczył blok mieszkalny, podczas nocnej sesji gier. Użytkownik Reddit o pseudonimie “tidyckilla” opisał, jak granie w grę nie doprowadziło do ogromnej tragedii.

Dzięki nocnej sesji grania przeżył i uratował rodzinę

Użytkownik Reddit o pseudonimie “tidyckilla” napisał: “Starfield uratował mnie i życie mojej rodziny” w poście opisującym, jak nocna sesja grania, 31 sierpnia, w dniu rozpoczęcia wczesnego dostępu gry, sprawiła, że był obudzony i w porę zareagował na pożar, który według lokalnych doniesień zabił jedną osobę.

“Na tę grę czekałem od pierwszych plotek, które pojawiły się ok. 2015-2016 roku (nie pamiętam dokładnie, kiedy to było). (…)W oczekiwaniu na nią zamówiłem edycję premium, by wcześnie rozpocząć rozgrywkę w ramach wczesnego dostępu. W nocy, 31 sierpnia, postanowiłem grać tak długo, jak to możliwe, żeby doświadczyć tej nowej rozgrywki. O godzinie 2:26 rano, podczas grania, usłyszałem wybuch z mieszkania mojego sąsiada na parterze”.

napisał tidyckilla.
Starfield uratował mnie i moją rodzinę. Szokujące wyznanie!
Starfield uratował mnie i moją rodzinę. Szokujące wyznanie!

“Wstrzymałem grę, żeby sprawdzić, co się dzieje. Gdy otworzyłem drzwi, zobaczyłem płomienie wydobywające się naszą klatką schodową do naszego mieszkania. Natychmiast obudziłem moją żonę i zabrałem kota. Dzięki szybkiej reakcji nie doszło do tragedii w moim domu, a całość dla nas zakończyła się tylko z drobnymi oparzeniami. Gdybym nie był obudzony przez grę Starfield, spałbym, a my wszyscy zginęlibyśmy z powodu wdychania dymu. Chcę podziękować tej grze za uratowanie mojej rodziny i mnie od okropnego losu”.

Starfield uratował im życie

“Tidyckilla” opublikował wiele zdjęć z tego zdarzenia, które miało miejsce w mieście Chico na północy Kalifornii. Według informacji od krcrtv, jedna osoba zginęła w wyniku pożaru w apartamentach Sheridan Manor, a trzy osoby uwięzione na drugim piętrze zostały uratowane za pomocą drabiny. Przyczyna pożaru jest obecnie badana.

“Wielka ściana ognia wchodziła po schodach, jak to widać na zdjęciu”, napisał tidyckilla w późniejszym poście na Reddit. “Cały czas nie mogłem niczego zobaczyć ani oddychać, kierowałem się na zewnątrz po omacku. Alarm pożarowy zadzwonił dopiero wtedy, gdy moja żona otworzyła drzwi podczas ucieczki” – podkreślił gracz.

Źródło: Reddit

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.