Szelki do spodni – alternatywa dla paska

Przez stulecia, gdy w modzie męskiej nie były jeszcze popularne paski, tryumfy święciły szelki męskie. Arystokracja korzystała z nich przez dziesięciolecia, chcąc podkreślić swoją elegancję.

Obecnie szelki są elementem, który wraca do łask. Kojarzone są szczególnie ze stylizacjami w stylu retro, gdzie łączą pożyteczne z eleganckim. Znakomicie wyglądają w połączeniu z kaszkietem oraz spodniami w kant, tworząc subtelną, elegancką oraz niezwykle męską stylizację.

Alternatywa dla paska do spodni

Dzięki szelkom pas w spodniach znajduje się na odpowiedniej wysokości w talii. Mają one zastosowanie praktyczne i są doskonałą alternatywą dla paska. Szelki są akcesorium modowym, które staje się obecnie coraz popularniejsze. Wszystko dlatego, iż mężczyzna zawdzięcza im niebanalny wygląd. Nie da się ukryć, ten element garderoby przyciąga spojrzenia, gdyż z całą pewnością można powiedzieć, iż jest to dodatek nietuzinkowy. Niebanalność szelek sprawia, iż doskonale sprawdzają się w sytuacji, gdy wymagana jest zarówno swobodna jak i klasyczna elegancja.

Reklama

Szelki do spodni – alternatywa dla paska
Szelki do spodni – alternatywa dla paska

Szelki do spodni. Jakie wybrać?

Aby szelki prezentowały się w całej swojej krasie, warto nosić je do koszuli o kontrastowym kolorze. Jeśli zatem decydujemy się na jasną koszulę, odpowiednio oszałamiający efekt zapewnimy sobie, zakładając do niej ciemniejsze szelki. W ten sposób podkreślimy kontrast między jaśniejszymi a ciemniejszymi elementami stylizacji i zyskamy wyjątkowo elegancki zestaw.

Szelki do spodni Modini znakomicie pasują panom o dużych gabarytach, gdyż subtelnie pomagają zakryć brzuszek oraz zapewniają sylwetce właściwe proporcje. To bardzo dobra propozycja dla wszystkich panów, którzy charakteryzują się pełniejszą budową ciała. Zrównoważenie proporcji sylwetki to odpowiednie zadanie dla szelek, które stają się jednocześnie wytwornym dodatkiem.

Szelki do spodni – alternatywa dla paska

Szeroki wybór szelek do spodni w Modini

Szelki męskie dostępne są także w ofercie sklepu Modini. Wymagający klienci znajdą tu całe spektrum wzorów i kolorów. Jest to doskonały sposób na skompletowanie oryginalnej i eleganckiej stylizacji. Ze względu na swoją praktyczność sprawdzą się zarówno w wydaniu casualowym, jak i biznesowym. Moda męska staje się coraz bardziej otwarta na łączenie ze sobą różnych elementów. Można zatem śmiało stwierdzić, iż w wyrafinowanym outficie powinno znaleźć się miejsce również na szelki. To dodatek, który urozmaica stylizację i nadaje jej wyjątkowego charakteru. Warto sprawdzić już dziś wyjątkowe dodatki dostępne w naszym sklepie i wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Szelki do spodni – alternatywa dla paska
Szelki do spodni – alternatywa dla paska
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama