Connect
To Top

Test Lenovo Yoga 530 – Ryzen 3 w ultrabooku

Przyjęło się, że ultrabook powinien być wydajny. W końcu najczęściej służy do celów biznesowych. Do testów otrzymałem konwertowalny ultrabook wyposażony w Ryzen 3 2200U. Sprawdźmy co potrafi Lenovo Yoga 530.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Lenovo Yoga 530 – wygląd zewnętrzny

Ultrabook Lenovo Yoga 530 został wykonany z poliwęglanu. Przeważa tu grafitowy (ciemny) kolor. Urządzenie waży 1,6 kg. Jego grubość nie przekracza 1,8 cm. Otwierając pokrywę widzimy szczotkowane aluminium. Na plus należy zaliczyć bardzo wygodną, podświetlaną klawiaturę. Duży odstęp pomiędzy poszczególnymi przyciskami sprawia, że klawisze klika się precyzyjnie. Nawet pisanie długich tekstów przez wiele godzin nie sprawia, że odczuwamy jakikolwiek dyskomfort. Jest tak, jak być powinno. Nie mam powodów do narzekań na touchpad, aczkolwiek oczywiście nie pobije tego, z którego korzystam w MacBooku Air. Ten, w Yoga 530 jest poprawny i to wszystko. Pod klawiaturą producent umieścił czytnik linii papilarnych, dzięki czemu nie będziemy musieli za każdym razem wpisywać hasła logując się do systemu. Co z portami? Mamy dwa USB 3.0, jedno USB typu C, HDMI, czytnik kart SD, a także gniazdo audio.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media