147
Views

Fani Chelsea FC z pewnością nie myśleli, że obudzą się do takich wiadomości. Jak podają najnowsze informacje, Thomas Tuchel odchodzi z londyńskiego klubu. Szokujące doniesienia!

Zaskakujące informacje z Londynu!

Wczoraj przegrana z Dinamem Zagrzeb, a dziś takie szokujące informacje. Chelsea wydała oficjalnie oświadczenie, w którym informuje, że Thomas Tuchel nie jest już trenerem londyńskiego klubu! Wygląda na to, że gwoździem do trumny była właśnie porażka z chorwackim klubem.

FC Barcelona vs Viktoria Pilzno? Gdzie oglądać mecz?
Dinamo Zagrzeb wygrało w pierwszym meczu z Chelsea Londyn.

Przeczytaj także: FC Barcelona vs Viktoria Pilzno. Gdzie oglądać mecz?

W obecnym sezonie Premier League Chelsea Tuchela nie radziła sobie zbyt dobrze. Co prawda The Blues zajmują obecnie 6. miejsce w lidze, jednak przeciętna forma i gra londyńskiego nie napawała optymizmem. Dlatego też zdecydowano się na zwolnienie niemieckiego szkoleniowca.

Thomas Tuchel nie jest już trenerem Chelsea FC

Przygoda niemieckiego trenera z londyńskim klubem nie trwała zbyt długo. Tuchel przejął The Blues pod koniec stycznia 2021 roku i wydawało się, że zagrzeje tutaj miejsce na dłużej, bo przecież nie tylko wygrał Klubowe Mistrzostwa Świata, ale także Ligę Mistrzów i Superpuchar UEFA.

Thomas Tuchel wylatuje z Chelsea FC! Szokująca decyzja!
Thomas Tuchel wylatuje z Chelsea FC! Szokująca decyzja!

Jak widać, ostatnie wyniki klubu nie spodobały się władzom londyńskiej drużyny i zdecydowano, że najlepszym wyjściem będzie zwolnienie Niemca. W oficjalnym komunikacie możemy przeczytać, że klub wstrzymuje się od komentarzy do czasu ogłoszenia nowego szkoleniowca. Na tę chwilę nie wiadomo kto nim zostanie.

Źródło: Chelsea

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.