134
Views

TIDAL Masters dla użytkowników systemu Android

Posiadacze smartfonów i tabletów wyposażonych w system Android mogą zaktualizować aplikację do streamingu muzyki, ponieważ dzięki temu zyskają możliwość odtworzenia dźwięku najwyższej jakości. TIDAL Masters trafił właśnie na system Google’a. Warto dodać, że jest to obecnie najwyższa jakość muzyki dostępna w streamingu.

Osoby, które posiadają subskrypcję TIDAL HiFi korzystają z technologii MQA, która zapisuje oraz dostarcza oryginalny, studyjny dźwięk. Co ważne, pliki zajmują niewielką ilość miejsca, dzięki czemu mogą być stosowane w streamingu. TIDAL Master jest teraz dostępny także na smartfonach. Przedsiębiorstwo zauważa, że coraz więcej posiadaczy urządzeń mobilnych korzysta z aplikacji TIDAL. Dlatego też oczywistym posunięciem było wprowadzenie jakości Master na smartfony. Firma chwali się, że katalog muzyki w najwyższej jakości stale rośnie.

TIDAL dostępny jest w Sklepie Play. Aby go pobrać wystarczy kliknąć w ten link.

Kategoria artykułu
Muzyka · Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.