Connect
To Top

TIDAL Masters na Android – najwyższa jakość dźwięku na smartfonach

TIDAL Masters jest już dostępny na oprogramowaniu Google’a. Jeden z największych portali streamingowych ogłosił, że wprowadza najwyższą jakość dźwięku na urządzenia z systemem Android. Warto więc zaktualizować aplikację by móc słuchać muzyki w najwyższej jakości.

TIDAL Masters dla użytkowników systemu Android

Posiadacze smartfonów i tabletów wyposażonych w system Android mogą zaktualizować aplikację do streamingu muzyki, ponieważ dzięki temu zyskają możliwość odtworzenia dźwięku najwyższej jakości. TIDAL Masters trafił właśnie na system Google’a. Warto dodać, że jest to obecnie najwyższa jakość muzyki dostępna w streamingu.

Osoby, które posiadają subskrypcję TIDAL HiFi korzystają z technologii MQA, która zapisuje oraz dostarcza oryginalny, studyjny dźwięk. Co ważne, pliki zajmują niewielką ilość miejsca, dzięki czemu mogą być stosowane w streamingu. TIDAL Master jest teraz dostępny także na smartfonach. Przedsiębiorstwo zauważa, że coraz więcej posiadaczy urządzeń mobilnych korzysta z aplikacji TIDAL. Dlatego też oczywistym posunięciem było wprowadzenie jakości Master na smartfony. Firma chwali się, że katalog muzyki w najwyższej jakości stale rośnie.

TIDAL dostępny jest w Sklepie Play. Aby go pobrać wystarczy kliknąć w ten link.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Muzyka

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media