Nie ukrywam, bardzo lubię HBO Max. Sporo świetnych filmów, ciekawe seriale – zdecydowanie lepsza baza niż w przypadku Netflix. Niestety, prezes Warner Bros, David Zaslav zasugerował, ze HBO Max jakie znamy, znika z oferty. To nie koniec zmian, jakie zapowiada spółka.

HBO Max
To koniec HBO Max jakiego znamy. W 2023 nastąpią zmiany

HBO Max zniknie w 2023 roku. Co “dostaniemy” w zamian?

Warner Bros przerywa prace nad swoimi produkcjami, usuwa ciekawe filmy z platformy, a teraz dowiadujemy się, że planuje całkowicie zmienić serwis VOD, który znamy. Czy chodzi o cięcia budżetowe? Trudno powiedzieć. Tak czy inaczej, David Zaslav zasugerował inwestorom, że nie powstaną już nowe treści oryginalne na rynku europejskim i łacińskim. Dodatkowo w połowie 2023 platforma HBO Max zniknie – początkowo w USA, a następnie w Ameryce Łacińskiej i finalnie, na początku 2024 również w Europie.

Na szczęście to nie oznacza całkowitego zniknięcia usługi. Prezes Warner Bros zasugerował, że “otrzymamy” nową platformę, która będzie łączyła znane nam treści z tymi, które udostępnia Discovery+. Krótko mówiąc, ma to być jeden duży serwis streamingowy.

Sprawdź również inne artykuły z kategorii film.