89
Views
Tym telefonem zadzwonisz nawet jak będzie rozładowany
Tym telefonem zadzwonisz nawet jak będzie rozładowany

Brak baterii w telefonie jest problemem? Tym telefonem zadzwonisz nawet jak będzie rozładowany! W swoim najnowszym urządzeniu, Huawei chce wprowadzić specjalny tryb awaryjny baterii, który umożliwiałby wykonywanie połączeń oraz wysyłanie wiadomości tekstowych, a także skanowanie dokumentów przy kompletnie rozładowanej baterii.

Tym telefonem zadzwonisz nawet jak będzie rozładowany

Jak producent chce rozwiązać tą kwestię? Mówi się, że Huawei chce wykorzystać mały akumulator, który normalnie byłby nie używany, a gdy główne ogniwo uległoby wyczerpaniu to urządzenie przełączy się na mniejszy akumulator.

Przeczytaj także: OPPO OnePlus Realme i VIVO opuszczą rynek europejski?

No dobrze dobrze. Ale jaki model takie coś oferuje?

Mowa o Huawei Mate 50, który według pogłosek ma oferować procesor Snapdragon 888, 8 GB pamięci RAM, 120 Hz odświeżanie, ekran w technologii OLED o rozdzielczości FHD+ i aparat główny 50 MPx.

Źródło: Phonearena

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategoriiurządzenia mobilne.

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.