191
Views

Już dziś na stadionie Wembley zobaczymy walkę Tyson Fury vs Dillian Whyte. Ten pierwszy uznawany jest za najlepszego pięściarza wagi ciężkiej. Czy po tym pojedynku zamierza zakończyć karierę?  

Tyson Fury przejdzie na sportową emeryturę? 

To na pewno jedno z najbardziej elektryzujących wydarzeń na bokserskich ringach ostatnich miesięcy. Niepokonany mistrz podejmie mocno bijącego Dilliana Whyte`a. Dla Brytyjczyka to 33 pojedynek. W poprzednich starciach triumfował 31 razy a tylko raz remisował. Posiadacz pasa wagi ciężkiej federacji WBC odgraża się, że po tym pojedynku przejdzie na sportową emeryturę.  

Ceremonia ważenia do zobaczenia tutaj!

Pochodzący z Jamajki Whyte nie może pochwalić się tak nieskazitelnym rekordem. W 30 stoczonych zawodowych walkach musiał dwukrotnie uznać wyższość rywala. Do konfrontacji z “Królem Cyganów” przystępuje po udanym rewanżu na Alexandrze Povietkinie.  

Tyson Fury vs Dillian Whyte. Ogromne zainteresowanie walką! 

Tyson Fury po raz pierwszy od 4 lat zawalczy na terenie Wielkiej Brytanii. Jego powrót do ringu na żywo obejrzy ponad 94 tysiące widzów. Na gali wystąpi również dwóch Polaków. Michał Ciach oraz Daniel Bociański, który podejmie przyrodniego brata “Króla Cyganów” Tommego Fury.  

Gala rozpocznie się o 19.00 Polskiego czasu. Walki wieczoru możemy spodziewać się około 23.00, a będzie to zależeć od przebiegu wcześniejszych walk.  

Kategoria artykułu
Sport
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.