Connect
To Top

Aplikacja UberEATS podpowie Ci na co masz ochotę

Funkcja “Polecane dla Ciebie” to bardzo dobra opcja, jeśli nie jesteśmy zdecydowani. Korzysta z niej między innymi Netflix i Uber. Dołączył do nich UberEATS. Czy to oznacza, że aplikacja podpowie nam na co mamy aktualnie ochotę? Wygląda na to, że tak.

Gdy wybór jest trudny pomoże Ci aplikacja

Zapewne nie raz mieliście problem podczas zamawiania jedzenia z wyborem odpowiedniego dania. Nie inaczej jest w przypadku muzyki czy filmów. Całe szczęście oprogramowanie może nam podpowiedzieć. Przykładowo Spotify po zakończeniu odtwarzania danej piosenki podpowiada kolejne utwory, podobne do tego, wybranego przez nas. UberEATS wprowadza nową funkcję, która działa w ten sam sposób. Krótko mówiąc, przewiduje to, na co mamy ochotę, a więc działa na zasadzie rekomendacji.

UberEATS z nowymi funkcjonalnościami

Oprócz opcji podpowiedzi pojawiły się także inne nowości. Między innymi możemy oceniać restauracje dzięki pięciogwiazdkowemu systemowi ocen. Dzięki temu będziemy mogli przeglądać opinie przed złożeniem zamówienia w danym lokalu. Aplikacja oferuje także stworzenie listy ulubionych miejsc. Pozwoli to na skrócenie czasu wyszukiwania interesującego nas lokalu w którym przeważnie zamawiamy jedzenie. Możemy także wyszukiwać restauracje według podziału tematycznego.

 

Aplikacja UberEATS dostępna jest na iOS oraz Android.

More in Ciekawostki

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media