86
Views

Gdy wybór jest trudny pomoże Ci aplikacja

Zapewne nie raz mieliście problem podczas zamawiania jedzenia z wyborem odpowiedniego dania. Nie inaczej jest w przypadku muzyki czy filmów. Całe szczęście oprogramowanie może nam podpowiedzieć. Przykładowo Spotify po zakończeniu odtwarzania danej piosenki podpowiada kolejne utwory, podobne do tego, wybranego przez nas. UberEATS wprowadza nową funkcję, która działa w ten sam sposób. Krótko mówiąc, przewiduje to, na co mamy ochotę, a więc działa na zasadzie rekomendacji.

Aplikacja UberEATS podpowie Ci na co masz ochotę

UberEATS z nowymi funkcjonalnościami

Oprócz opcji podpowiedzi pojawiły się także inne nowości. Między innymi możemy oceniać restauracje dzięki pięciogwiazdkowemu systemowi ocen. Dzięki temu będziemy mogli przeglądać opinie przed złożeniem zamówienia w danym lokalu. Aplikacja oferuje także stworzenie listy ulubionych miejsc. Pozwoli to na skrócenie czasu wyszukiwania interesującego nas lokalu w którym przeważnie zamawiamy jedzenie. Możemy także wyszukiwać restauracje według podziału tematycznego.

Aplikacja UberEATS dostępna jest na iOS oraz Android.

Tagi:
· · · · ·
Kategoria artykułu
Ciekawostki · Kulinaria · Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.