Produkt idealny? Podobno takich nie ma.

Niestety duża ilość aplikacji dostępnych na rynku oraz stale zmieniające się trendy powodują, że klientom, szczególnie tym mniejszym ciężko dobrać odpowiedni zestaw narzędzi dla swojego biznesu. Branżowe fora i blogi regularnie publikują poradniki w stylu „mój ulubiony zestaw programów”. Co jest tego powodem, że tak trudno jest znaleźć produkt idealny? Jak to zwykle w życiu, powód jest błahy. Idealnych produktów nie ma. Duży biznes kupuje rozwiązania kompleksowe, zwarte, często wymagające zaawansowanej wiedzy i szkoleń, a do tego bardzo drogie. Mały klient mający znacznie mniejszy budżet, musi decydować się na rozwiązania pojedyncze, najczęściej darmowe lub bardzo tanie, ale niestety nie zawsze wystarczające.

Wyobraźmy sobie firmę, która zatrudnia 50-ciu pracowników. Pracują w niej ludzie odpowiedzialni za zadania rutynowe tj. zakupy, naprawy awarii, zarządzenie pracownikami, urlopami, aż po zadania IT. Gdyby przyjrzeć się jak te osoby organizują sobie dzień pracy, z jakich korzystają narzędzi do zapisywania zadań, przypomnień, notatek itp. można dojść do wniosku, że ci ludzie pomimo wielu rozwiązań nadal żyją w chaosie. Część pracy robią na zapchanych dużą ilością maili klientach poczty, a listy z ważnymi zadaniami stale zmieniają terminy wykonania. Pracy przybywa, a rozwiązań nie ma. Ambitniejsi co pewien czas tworzą postanowienia, niemalże jak noworoczne, że od jutra moja lista niezałatwionych spraw będzie wyglądała lepiej. Jednak rzadko tak się dzieje.

LOG Global Edition – wsparcie dla każdej firmy.

Firma Log Systems po wielu latach pracy wprowadziła produkt, który jako pierwszy jest odpowiedzią na powyższe wyzwania. Rozwiązanie o nazwie LOG Global Edition to usługa tak prosta w użyciu, że zaledwie po utworzeniu konta, wskazaniu branży oraz dodaniu pracowników, pozwala ustandaryzować i uprościć każde zadanie do poziomu „jednego kliknięcia”. Wszystkie czynności, zadania oraz nawyki pozwala automatycznie wpisać w kalendarz właściwego pracownika. Współpracownicy od tego momentu będą mogli dzielić się pracą w zasadzie nawet bez używania klawiatury. Dlaczego bez klawiatury i pisania? Ponieważ każdemu z nas zdarza się planując zadanie na przyszłość wpisać coś za pomocą haseł, które z biegiem czasu nawet dla nas stają się mało czytelne.

Jak to możliwe, że prosty produkt może tak działać? Specjaliści Log Systems tworząc ten  produkt przyglądali się funkcjonowaniu firm. Uczyli się naturalnych zachowań czy nawyków, które każdy biznes posiada. Najprostszym przykładem niech będzie rekrutacja pracownika, proces jego zatrudnienia i wdrożenia. Ilu właścicieli marzy o tym, aby nowy pracownik miał dużą łatwość poznania firmy i szybkiej adaptacji. LOG GE jest w stanie pilotować każdy wymieniony etap. Co ważne, zapewnia przy tym właścicielom firm poczucie komfortu psychicznego, że żadne ważne zadanie nie zostanie pominięte, a dodatkowo zostanie wykonane na czas. Dzieje się to za sprawą zaawansowanego kalendarza, powiązanego ze schematem organizacyjnym firmy. Wystarczy tylko raz wpisać w niego reguły, a system sam nie tylko przydziela zadania konkretnym osobom w firmie, ale także dopilnuje nałożonego czasu ich realizacji. Obsługa LOG Global Edition jest na tyle prosta, że poradzi sobie z nią osoba o bardzo niskich kompetencjach IT. Grzegorz Filarowski, CEO LOG Systems nie ukrywa, że dokonał czegoś w rodzaju restartu systemu. LOG GE jest nowatorskim podejściem do bezstresowego zarządzania kulturą działania całej organizacji. To prawdziwa rewolucja w zarządzaniu biznesem. System dostępny jest w Polsce, a już niebawem we Francji, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii, gdzie firma buduje obecnie sieć partnerów. Od 2017 roku planuje ekspansję na rynek USA.

Nie musisz martwić się o budżet. Dlaczego?

Oprogramowanie LOG GE zmienia nie tylko świat, ale również samo będzie ulegać ciągłym przeobrażeniom. Dla bardziej wymagających klientów przygotowano szereg zaawansowanych funkcji dodatkowych pozwalających m.in. na zarządzanie licencjami oraz helpdeskiem, a także zdalne zarządzanie urządzeniami komputerowymi, czy monitorowanie komputerów oraz chronienie firm przed wyciekiem informacji.

Jedną z istotniejszych kwestii jest cena tego rozwiązania. W pakiecie podstawowym jego cena to tylko 1 EURO miesięcznie za pracownika. Zatem każdą, nawet bardzo małą firmę, będzie stać na dodanie kosztu 1 EURO do kontraktu z pracownikiem. W zamian za to będzie możliwe korzystanie z narzędzia, które pozwoli sprawnie zarządzać pracą takiej osoby.