Connect
To Top

Vault od Vans przedstawia denimową kolekcję

Vault by Vans wprowadza odświeżoną wersję kurtki Drill Chore, łącząc wszystko to, co w niej najlepsze i aktualizując ją o nowe, ulepszone funkcjonalności.

Nowa kolekcja produktów jeansowych Valut by Vans

Tym razem kurtka Vans została wyprodukowana w ostatniej tego typu, kultowej fabryce dżinsu w USA, ze 100% bawełnianego denimu we wzór Hickory Stripe, wykonanego w Trion w stanie Georgia, Mount Vernon Mills. Wytrzymały płaszcz podszyty jest bawełnianym diagonalem i posiada wyjątkową metkę Mount Vernon Mills w wewnętrznej kieszeni na piersi, niskoprofilowaną przednią plisę zapinaną na zatrzaski, ukryty zamek i podwójne, naszywane kieszenie.

Ozdabiając kurtkę Drill Chore paskami Hickory Stripe, Vans prezentuje jednocześnie spodnie Provision Utility Pant, torbę i czapkę z daszkiem typu jockey wykonane z tej samej tkaniny. Oprócz ubrań i akcesoriów z limitowanej edycji, w kolekcji znalazły się klasyczne modele butów Vans – Era, Sk8-Hi i Classic Slip-On, wykonane za pomocą tego samego dżinsu pochodzącego z Mount Vernon Mills.

Kolekcja Hickory Stripe jest już dostępna. Aby dowiedzieć się o niej więcej, odwiedź stronę producenta.

Picture 181

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Moda męska

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media