Connect
To Top

Volkswagen Grand California – kamper z Polski podbije Europę

Volkswagen Grand California to kolejny kamper w gamie grupy VWAG. Model ten został skonstruowany na bazie następcy modelu Bulli. Jest to propozycja dla osób, którzy chcą wykorzystywać kampera nie tylko na wycieczki, ale także… na co dzień.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Volkswagen Grand California, czyli kamper na dalekie wycieczki i wyjazdy po… bułki do sklepu

Volkswagen Grand California został zbudowany w oparciu o Craftera, co widać już na pierwzsy rzut oka. Jest on dużo większy i szerszy od Californi T6. Dzięki temu w aucie znajdziemy łazienkę, większą sypialnię w tylnej części kabiny oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem. Co ciekawe, wnętrze zostało zaprojektowane tak, że bez problemu można stanąć wyprostowanym. Grand California będzie dostępna w dwóch wersjach, które różnić się będą rozstawem osi oraz wysokością dachu. Auto będzie można kupić z napędem na cztery koła, a więć 4MOTIOn lub po prostu z napędem na przód.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.