Connect
To Top

Wrangler zapowiada kolekcję wiosna-lato 2019

Kolekcja wiosna-lato 2019 zadebiutuje już w listopadzie. Wrangler twierdzi, że będzie to umocnienie statusu firmy jako kultowej amerykańskiej marki denimowej. W kolekcji ma pojawić się charakterystyczny dla Wranglera duch western, a także ubrania inspirowane sportowymi kolekcjami z dawnych lat.

Nowa kolekcja Wrangler wiosna-lato 2019 zadebiutuje w listopadzie

Kolekcja Wrangler wiosna-lato 2019 skupia się na trzech trendach – western, sportowe retrospekcje i styl lat 80. w nowym wydaniu. – które łączy w stylową całość dzięki nasyconej palecie kolorów i świeżym ujęciu kultowych amerykańskich motywów.

W kolekcji męskiej pojawi się między innymi denim o zielonym zabarwieniu, które w trakcie użytkowania staje się bardziej widoczne. Fasony Wrangler – dopasowany model Larston, Greensboro z prostą nogawką i obcisły Slider w nowej odsłonie z prostą nogawką od połowy uda – doczekały się ciemnych sprań. Dodatkowo zostały skrojone z miękkiego w dotyku, luksusowego denimu. Wzór paisley pojawia się na koszulach western i w logo marki. Przewodnim kolorem w męskiej kolekcji jest czerń i odcień tytoniowego brązu. Zobaczycie je na koszulkach typu „ringer tee” z kontrastową lamówką, koszulach w kratkę, bluzach z logo oraz grafikach w stylu vintage i kontrastowym przeszyciu na czarnym denimie. Paletę kolorów uzupełniają ciemne odcienie zieleni oraz wiśniowej czerwieni na ubraniach sportowych i koszulach western.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Moda męska

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.