SoundClub

Wzmacniacze Emotiva i subwoofery SVS w ofercie Soundclub

Emotiva czyli producent sprzętu audio

Sprzęt firmy Emotiva cechuje się przede wszystkim bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.  Dan Laufman czyli jeden z czołowych producentów wielu urządzeń audio doskonale wiedział o słabych punktach sprzętu. Zdecydował się dostarczyć audiofilom wzmacniacze i kolumny wysokiej klasy, które zachowają rozsądną cenę sprzedaży. Nie od dziś wiadomo, że systemy audio są bardzo złożone. Ludzie wymagają od sprzętu dobrej jakości dźwięku. Dlatego też producenci muszą stanąć na głowie aby ich produkty dotrzymywały kroku pewnym standardom. Tak tez jest w przypadku firmy Emotiva, która korzysta z bardzo dobrych komponentów, które zapewniają zachowanie najwyższej wierności odtwarzanej muzyki.

Opublikowany przez SoundClub Niedziela, 19 listopada 2017

 

Moc basu dzięki SVS

Wysokie i średnie tony są ważne praktycznie w każdym typie muzyki. Trzeba jednak pamiętać o dopełnieniu jakim są tony niskie. Do tego potrzebny jest dobry subwoofer. Firma SVS, czyli producent tego typu sprzętu oferuje subwoofery zarówno otwarte jak i zamknięte. Rozwiązania tej firmy to przede wszystkim charakterystyczna dla wysokiej klasy produktów konstrukcja. To sprawia, że subwoofery SVS oferują potężny bas, którego częstotliwość może zejść nawet poniżej ludzkiego progu słyszenia. Seans filmowy czy odsłuch muzyki stanie się niezapomnianym przeżyciem.

Opublikowany przez SoundClub Niedziela, 22 kwietnia 2018

 

Emotiva i SVS w ofercie sklepu Soundclub

Sprzęt dla audiofilów, którzy wymagają nie tylko wysokiej klasy dźwięku, ale także dobrej ceny urządzenia mogą znaleźć większość urządzeń firm Emotiva i SVS w sklepie SoundClub. Jest to miejsce, gdzie każdy miłośnik muzyki znajdzie sprzęt w odpowiedniej cenie. Zespół specjalistów podpowie jakie produkty wybrać aby stworzyć idealny zestaw audio skomponowany tak, aby spełniał w stu procentach wszystkie nasze wymagania.

Opublikowany przez SoundClub Czwartek, 15 października 2015