x-kom partnerem najlepiej rozwijającego się kanału YouTube!
98
Views

x-kom partnerem Kanału Zero! Założony przez Krzysztofa Stanowskiego kanał, jest jednym z najlepiej rozwijających się kanałów na polskim YouTube i zarazem jednym z największych tego typu przedsięwzięć w internecie. Z powodu wspólnych wartości, wspomniana spółka została oficjalnym partnerem technologicznym tego kanału!

Kanał Zero najambitniejszym projektem w polskim internecie

Kanał Zero oficjalnie wystartował 1 lutego br., po tym, jak Krzysztof Stanowski postanowił odejść ze spółki odpowiedzialnej za Kanał Sportowy i rozpocząć swój własny projekt, którego w polskim internecie jeszcze nie było. Na wspomnianym kanale mają pojawiać się programy z przeróżnych dziedzin, prowadzone przez ekspertów, a odbiorcy codziennie mają odstawać cenny i wartościowy content.

Przeczytaj także: Biedronka ma nowy sklep. Jest inny niż wszystkie. Dlaczego?

To właśnie rzetelne doradztwo, ekspercka wiedza i odpowiednie podejście do odbiorcy połączyła x-kom i Kanał Zero. Te cechy są podstawą budowania relacji. x-kom chce brać czynny udział w dostarczaniu jak najlepszych i wartościowych treści, dlatego też został on oficjalnym partnerem technologicznym kanału założonego przez Krzysztofa Stanowskiego.

x-kom partnerem najlepiej rozwijającego się kanału YouTube!
x-kom został oficjalnym partnerem technologicznym kanału założonego przez Krzysztofa Stanowskiego! Fot. info. prasowa

x-kom partnerem technologicznym tego ciekawego projektu

Skala projektu jest naprawdę ogromna, jak na realia polskiego internetu, dlatego też w jego realizacji brało udział kilkadziesiąt osób. Aby tworzyć ciekawy i wartościowy content dla widzów oraz zapewnić odpowiednie warunki pracy dla ekspertów, wydawców i realizatorów, potrzebna jest technologia z najwyższej półki, zwłaszcza jeśli mówimy o zaawansowanym studiu, które w krótkim czasie powstało w siedzibie Kanału Zero.

Dlatego też potrzebne jest wsparcie z najwyższej półki! x-kom będzie wspierał codzienną pracę redakcji, aby codziennie na kanale pojawiały się wysokiej jakości materiały. Sponsor technologiczny zapewni topowy sprzęt, który pomoże w realizacji tych postanowień. Ważne jest jednak również to, co dzieje się za kulisami, dlatego też doradcy x-komu towarzyszyli pracownikom Kanału Zero na etapie wyposażania ich standardowych stanowisk pracy.

Bycie technologicznym geekiem jest zaszyte w DNA x-komu, więc z chęcią Wam pomagamy tak, jak to robią na co dzień nasi doradcy, którzy codziennie pomagają tysiącom osób w zakupie sprzętu. Chcemy dać również tę wartość widzom Kanału Zero, dlatego będziemy tutaj wpadać i dzielić się wiedzą o technologii, ciekawych premierach, nowinkach, gadżetach, gamingu, czy cyberbezpieczeństwie. Wasi widzowie będą mogli też liczyć na fajne, promocje i oferty.

Przemysław Ladra, Wiceprezes x-komu.

To coś więcej niż zwykła współpraca

W dzisiejszym świecie wydarzenia technologiczne są naprawdę czymś wyjątkowym, na co czeka cały świat. W x-kom nie brakuje osób zafascynowanych technologią, geeków kochających gaming, smartfony, czy komputery, którzy z łatwością i przyjemnością będą w stanie przybliżać wiedzę na dany temat i odpowiadać na każde pytanie widzów. Dlatego też współpraca pomiędzy x-komem a Kanałem Zero to dopiero początek i to przedłużenie misji “bycia technologicznym geekiem, by Klient nie musiał”. 

Partnerstwo technologiczne pomiędzy x-komem a kanałem Zero to też świetna okazja na dotarcie do nowego grona odbiorców. Sklep będzie kierował specjalne promocje tylko i wyłącznie do widzów kanału stworzonego przez Krzysztofa Stanowskiego.

Źródło: opr. wł./info. prasowa

Kategoria artykułu
Internet
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.