Connect
To Top

YouTube zakazuje pranków, które zagrażają życiu

YouTube zabrania pranków, które mogą zagrażać życiu innych osób. Nowy regulamin wchodzi w życie.

YouTube wprowadza nowy regulamin. Pranki, które zagrażają życiu innych osób będą zakazane

Zapewne wiele osób kojarzy Sylwestra Wardęgę, który zabłysnął na YouTube tworząc śmieszne filmy, tak zwane pranki. W jednym z nich przebrał swojego psa za pająka, który biegając po ulicach straszył ludzi. Nie wszystkim jednak tego typu materiały przypadają do gustu. Wiele osób zarzuca twórcom takich filmów to, że strasząc może dojść do tragedii. Dlatego też YouTube wprowadzając nowy regulamin zabrania publikacji pranków, które zagrażają życiu innych ludzi.

Wydaje mi się jednak, że “moda” na straszenie już minęła. Twórcy tego typu materiałów zauważyli spadek zainteresowania, dlatego też zaprzestali publikacji pranków, w których straszą ludzi. Nie ma co się dziwić. Tak zwane “challenge” i tym podobne przestały bawić. Filmy są często irytujące, robione “na siłe”, aby zdobyć jak najwięcej wyświetleń. Niektórzy widzowie zarzucali także autorom to, że reakcje ludzi są sztuczne, a więc same filmy są ustawione. Wiele osób uważa, że to dobre posunięcie, ponieważ chamskie i niebezpieczne materiały nie są nikomu potrzebne. Pranksterzy nie będą mogli także tworzyć filmów, które wpływają na zdrowie psychiczne. Jednocześnie według informacji udostępnionych przez YouTube możemy dowiedzieć się, że materiały wideo, które prezentują niebezpieczeństwa w celach edukacyjnych czy artystycznych będą dozwolone.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Ciekawostki

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media