Zarobki w Lidlu
Zarobki w Lidlu

Zarobki w Lidlu. Wyższe pensje dla wszystkich pracowników

Zarobki w Lidlu atrakcyjne nawet dla nowych pracowników

Od początku marca niemiecka sieć sklepów dyskontowych podniosła średnio o 9,2 % pensję dla swoich pracowników. Mało tego, firma oferuje ponad siedemset nowych miejsc pracy. Głównie poszukiwani są pracownicy sklepów oraz magazynów. Na wyższe zarobki w Lidlu mogą liczyć osoby, które dopiero zaczynają pracę w tej sieci.

Ile zarabia się w Lidlu?

Od początku marca pracownicy, którzy dopiero zostali zatrudnieni mogą liczyć na zarobki rzędu 3100 – 3850 zł brutto. Natomiast jeśli przepracujemy rok stawka powinna wzrosnąć do około 3250 – 4050 zł brutto. Co ciekawe, jeśli zostaniemy w Lidlu przez dwa lata, możemy liczyć na wynagrodzenie od 3450 zł do 4350 zł. Mowa cały czas o kwotach brutto. Wynagrodzenie zależy głównie od lokalizacji sklepu. Jak widać, zarobki w Lidlu wcale nie należą do najgorszych.

Praca w Lidlu

Przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie siedemnaście tysięcy osób. Obecnie Lidl szuka pracowników sklepów, a także magazynów. Firma utworzyła ponad siedemset nowych miejsc pracy. Docelowo, w 2019 roku Lidl ma zatrudnić 1300 nowych pracowników.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
PKN Orlen widok z wieży TE. Fot. 21 czerwiec 2017 własność PKN ORLEN, prawa do wizerunku osób bez ograniczeń czasowych
Rozwój biopaliw – czy Orlen wybuduje biorafinerie?