Connect
To Top

Zarobki w Lidlu. Wyższe pensje dla wszystkich pracowników

Niemiecka sieć sklepów, która działa w 26 państwach podnosi pensje. Zarobki w Lidlu są coraz lepsze. Od marca firma zapłaci minimum 3100 zł brutto nawet nowym pracownikom.

Zarobki w Lidlu atrakcyjne nawet dla nowych pracowników

Od początku marca niemiecka sieć sklepów dyskontowych podniosła średnio o 9,2 % pensję dla swoich pracowników. Mało tego, firma oferuje ponad siedemset nowych miejsc pracy. Głównie poszukiwani są pracownicy sklepów oraz magazynów. Na wyższe zarobki w Lidlu mogą liczyć osoby, które dopiero zaczynają pracę w tej sieci.

Ile zarabia się w Lidlu?

Od początku marca pracownicy, którzy dopiero zostali zatrudnieni mogą liczyć na zarobki rzędu 3100 – 3850 zł brutto. Natomiast jeśli przepracujemy rok stawka powinna wzrosnąć do około 3250 – 4050 zł brutto. Co ciekawe, jeśli zostaniemy w Lidlu przez dwa lata, możemy liczyć na wynagrodzenie od 3450 zł do 4350 zł. Mowa cały czas o kwotach brutto. Wynagrodzenie zależy głównie od lokalizacji sklepu. Jak widać, zarobki w Lidlu wcale nie należą do najgorszych.

Praca w Lidlu

Przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie siedemnaście tysięcy osób. Obecnie Lidl szuka pracowników sklepów, a także magazynów. Firma utworzyła ponad siedemset nowych miejsc pracy. Docelowo, w 2019 roku Lidl ma zatrudnić 1300 nowych pracowników.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Biznes

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media