152
Views

Zarobki w Lidlu atrakcyjne nawet dla nowych pracowników

Od początku marca niemiecka sieć sklepów dyskontowych podniosła średnio o 9,2 % pensję dla swoich pracowników. Mało tego, firma oferuje ponad siedemset nowych miejsc pracy. Głównie poszukiwani są pracownicy sklepów oraz magazynów. Na wyższe zarobki w Lidlu mogą liczyć osoby, które dopiero zaczynają pracę w tej sieci.

Ile zarabia się w Lidlu?

Od początku marca pracownicy, którzy dopiero zostali zatrudnieni mogą liczyć na zarobki rzędu 3100 – 3850 zł brutto. Natomiast jeśli przepracujemy rok stawka powinna wzrosnąć do około 3250 – 4050 zł brutto. Co ciekawe, jeśli zostaniemy w Lidlu przez dwa lata, możemy liczyć na wynagrodzenie od 3450 zł do 4350 zł. Mowa cały czas o kwotach brutto. Wynagrodzenie zależy głównie od lokalizacji sklepu. Jak widać, zarobki w Lidlu wcale nie należą do najgorszych.

Praca w Lidlu

Przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie siedemnaście tysięcy osób. Obecnie Lidl szuka pracowników sklepów, a także magazynów. Firma utworzyła ponad siedemset nowych miejsc pracy. Docelowo, w 2019 roku Lidl ma zatrudnić 1300 nowych pracowników.

Kategoria artykułu
Biznes
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.