Zburzyli remontowany dom wszystko przez Google Maps

Często korzystając z map Google nadrabiamy kilometrów lub nasza podróż trwa chwile dłużej niż zakładaliśmy na początku.  Jednak błędna interpretacja mapy może zakończyć się tragicznie. Pracownicy amerykańskiej firmy używali aplikacji do odnalezienia domu przeznaczonego do rozbiórki. Niestety doszło do pomyłki i wyburzono nie ten dom, w ten sposób inna rodzina pozbyła się dachu nad głową.

Pracownicy ustalili adres za pomocą Google Maps, na miejscu był uszkodzony dom. Byli pewni, że adres się zgadza i zabrali się do roboty. Okazało się, że aplikacja błędnie wskazała adres a dom, który właśnie wyburzyli był już remontowany.

Poszkodowani już zapowiedzieli, że będą domagać się odszkodowania, które bez problemu otrzymają. Należy pamiętać, żeby przy okazji korzystania z map czy nawigacji włączyć, również myślenie. Błędy takie jak ten opisywany przez nas mogą mieć opłakane skutki.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

KSI okradziony przez pracownika YouTube! Poważne oskarżenia!

KSI to jeden z najpopularniejszych YouTuberów na świecie. Jest...

Remake Red Dead Redemption na Unreal 5. Robi wrażenie!

Minęło dwanaście lat od premiery RDR na konsole PS3...

Dariusz Szpakowski odebrał nagrodę z rąk Ronaldo!

Dariusz Szpakowski to legendarny komentator sportowy, który czarował swoim...


Artykuł partnerski
Artykuł partnerskihttp://menworld.pl
MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!