216
Views

Wracamy do eWinner 2 Liga. O godzinie 17:00 rozpocznie się spotkanie Znicz Pruszków – Radunia Stężyca. Gdzie oglądać mecz?

Pruszków nie może uznać inauguracji sezonu 2022/23 za pozytywne. Wysoka przegrana z Siarką Tarnobrzeg (0:4) powinna zmorzyć w piłkarzach Znicza “głód walki”. Tym bardziej, że dziś o godzinie 17:00 rozgrywają spotkanie na swoim stadionie. Z kolei w ubiegłą sobotę Radunia Stężyca zremisowała u siebie z drużyną Śląsk Wrocław II. Kto jest faworytem? Trudno powiedzieć. Obie drużyny na pewno chcą zwyciężyć. W ubiegłym sezonie odnotowaliśmy remis oraz wysoką przegraną Znicza w Stężycy.

Temat meczu z Siarką zamknęliśmy we wtorek na analizie wideo. Odprawa nie była miła, ale na pewno bardzo merytoryczna. Po analizie wyszliśmy na trening i reakcja zespołu była taka, jak oczekiwałem. Pełne zaangażowanie. Na małych gierkach momentami aż się paliło – mówi trener Misiura.

Znicz Pruszków - Radunia Stężyca - gdzie oglądać mecz?
Znicz Pruszków - Radunia Stężyca - gdzie oglądać mecz?

Znicz Pruszków – Radunia Stężyca – gdzie oglądać mecz?

Dzisiejsze spotkanie w Pruszkowie będzie transmitowane w sieci. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Jeśli macie ochotę sprawdzić rywalizację drużyn z Pruszkowa i Stężycy, warto włączyć Pilot WP.

Źródło zdjęcia: profil Znicz Pruszków na Facebooku. Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii sport.

Kategoria artykułu
Sport
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.