123
Views

W ostatnim czasie pojawiło się sporo informacji, że Cristiano Ronaldo będzie chciał opuścić Manchester United. Zainteresowanych usługami Portugalczyka jest sporo. Rzekomo pojawiła się jednak propozycja, która przebija wszystkie inne pod względem zarobków piłkarza. Nadeszła ona z Arabii Saudyjskiej, a anonimowy klub oferuje CR7 aż 125 mln euro za sezon gry!

Cristiano Ronaldo otrzymał bardzo ciekawą propozycję!

Mogłoby się wydawać, że Cristiano Ronaldo zmierza ku sportowej emeryturze. Portugalczyk ma 37 lat, jednak jego forma i prowadzenie się pozwalają wierzyć, że stać go jeszcze na kilka lat gry na wysokim poziomie. Wiele klubów zdaje się w to wierzyć, ponieważ po ostatnich doniesieniach o tym, że CR7 może opuścić Manchester United, ustawiła się kolejka po jego usługi. 

Cristiano Ronaldo
125 mln za sezon? Cristiano Ronaldo dostał absurdalną propozycję!

Przeczytaj także: Przyszłość Cristiano Ronaldo w Man Utd wyjaśniona?

Wśród zainteresowanych pojawiło się kilka topowych klubów europejskich. Plotki mówiły, że CR7 znalazł się na celowniku Chelsea Londyn, Bayernu Monachium, AS Romy, Napoli czy nawet FC Barcelony. Wśród zainteresowanych pojawił się nowy gracz, który oferuje piłkarzowi ogromną sumę pieniędzy za jeden rok gry. 

250 mln euro za dwa sezony gry! Astronomiczna propozycja dla piłkarza

Do tej pory żaden z wyżej wymienionych klubów nie wykonał stanowczego kroku w celu pozyskania Portugalczyka. Pomimo swojego wieku piłkarz ma duże wymagania finansowe, na które większość klubów nie może przystać, bądź boi się je zaakceptować. Nie każdego przecież stać. Wydaje się, że na świecie są kluby, które mogą sprostać wymaganiom portugalskiego piłkarza.

Jak podaje “TVI” i “CNN Portuguesa”, Cristiano Ronaldo otrzymał niesamowitą propozycję od jednego z klubów z Arabii Saudyjskiej. Informacje sugerują, że klub jest gotowy wydać aż 300 mln euro na ściągnięcie do siebie zawodnika. Takie pieniądze piłkarz mógłby zarobić przez 2 sezony gry w tym klubie. Jak wyglądają szczegóły tej oferty? 30 mln miałoby trafić do Man Utd w ramach transferu, 250 mln dla samego piłkarza, a 20 mln dla pośredników. 

Źródło: Corrieredellosport

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.