Chciałem być eko, a straciłem godność w Biedronce za 6 zł.
225
Views

Od niedawna działa nowa aplikacja Moja Biedronka. Oprogramowanie dostępne na smartfony z iOS i Androidem zyskało nową funkcjonalność. Niestety, klienci, którzy dziś chcą sprawdzić na przykład aktualne promocje nie mogą uruchomić swojego konta.

Chciałem być eko, a straciłem godność w Biedronce za 6 zł.
Aplikacja Moja Biedronka nie działa.

Aplikacja Moja Biedronka została zaktualizowana. Niestety, dziś klienci nie mają do niej dostępu

Wiele osób nie lubi wprowadzanych nowości. Dlaczego? Kwestia przyzwyczajenia. Jeśli już nauczyliśmy się obsługi, nie lubimy jak ktoś wprowadza coś innego. Nawet jeśli ta nowość jest dobra. Tak przynajmniej mi się wydaje. Po wprowadzeniu nowej aplikacji Moja Biedronka zyskaliśmy wiele wygodnych funkcji. Oczywiście, nadal jest to nasza “wirtualna karta”. Nadal znajdziemy tam gazetki czy ofertę specjalną. Sieć nie zrezygnowała również ze skanera cen czy shakeomatu, dzięki któremu mogliśmy zyskać indywidualne oferty promocyjne.

Aplikacja oferuje klientom dostęp do historii transakcji oraz szybką płatność BLIK bez kodu. Dodatkowo zauważyłem, że w nowej wersji pojawiła się funkcja o nazwie “lista zakupów” – niezwykle przydatna rzecz. Byłoby idealnie, gdybyśmy mogli wpisywać interesujące nas produkty, a aplikacja informowałaby nas o ich dostępności w sklepie, który planujemy odwiedzić. Oprogramowanie może również zmieniać tryb jasny/ciemny według pory dnia.

Aplikacja Moja Biedronka nie działa. Czy liczą się rabaty?
Aplikacja Moja Biedronka nie działa. Czy liczą się rabaty?

Aplikacja Moja Biedronka nie działa. Przedsiębiorstwo wie o tym i stara się szybko naprawić problem

Polacy uwielbiają oszczędzanie, a aplikacja Moja Biedronka skutecznie umożliwiała oszczędzanie na codziennych zakupach. Sprawnie mogliśmy sprawdzić to, jakie promocje aktualnie obowiązują w sklepie, a także jakie rabaty “przygotował” dla nas shakeomat. Niestety, aktualizacja aplikacji nie do końca się udała, ponieważ klienci mają duże problemy z zalogowaniem się do swojego konta. Nawet jeśli się to uda, po chwili pojawia się komunikat o konieczności ponownego wpisania danych. Mało tego, od jakiegoś czasu aplikacja Moja Biedronka nie działa, a zamiast gazetki czy shakeomatu widzimy informacje o pracach technicznych.

Aplikacja Moja Biedronka nie działa. Czy liczą się rabaty?
Aplikacja Moja Biedronka nie działa. Czy liczą się rabaty?

Kiedy sieć naprawi aplikację? Nie wiadomo. Problem pojawił się jakiś czas temu i cały czas widnieje komunikat o pracach technicznych. Wiele osób zastanawia się czy działają rabaty, które np. wylosowały się w shakeomacie, kiedy jeszcze aplikacja Moja Biedronka działała. Sieć za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku uspokaja klientów – wystarczy przy kasie podać numer telefonu połączony z aplikacją, a wszystkie rabaty zostaną naliczone.

Aplikacja Moja Biedronka nie działa
Aplikacja Moja Biedronka nie działa.

Jeśli chcecie zobaczyć jakie promocje przygotowała Biedronka, możecie klikając w ten link sprawdzić aktualne gazetki. Obecnie jest to jedyna możliwość sprawdzenia oferty popularnej w Polsce sieci. Jeśli masz ochotę sprawdzić dlaczego straciłem godność w Biedronce, przeczytaj ten artykuł.

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

All Comments

 • Czy apka biedronki juz dziala? Caly dzien nie moge sie zalogowac, pokazuje komunikat twoje konto zostało przniesione do nowej aplikacji” spróbuj ponownie” jak to naprawic?

  Mafta 09/01/2024 19:30
  • Mi działa. Spróbuj zainstalować od nowa.

   Daniel Laskowski 09/01/2024 19:42
 • 8 stycznia nadal nie działa. Po wpisaniu nr telefonu pojawia się komunikat,że konto zostało już przeniesione do nowej aplikacji i spróbuj ponownie.

  Grana 08/01/2024 15:07
  • U mnie już działa. Może odinstaluj i zainstaluj ponownie?

   Daniel Laskowski 08/01/2024 15:19
 • 8 stycznia nadal nie działa. Po wpisaniu nr telefonu pojawia się komunikat,że konto zostało już przeniesione do nowej aplikacji i spróbuj ponownie

  Grana 08/01/2024 15:06
 • Ja za szynkę wartą 9 zł z aplikacją przez brak możliwosci otwarcia aplikacji zapłaciłam sporo więcej choc użyłam karty… jeśli nie działa aplikacja powinniście w ogóle oferty związane z aplikacją zlikwidować a pozostawić jedynie te na kartę….

  Jul... 07/01/2024 14:03
 • nie działa …..tyle promocji miałem ……

  olo 05/01/2024 17:23
 • Aplikacja nie działa. Mam komunikat, aby korzystać z nowej, ale wejść nie mogę. Odinstalowanie i ponowna instalacja nic nie dała. Informuje mnie tylko, żeby korzystać z nowej. Kiedy wreszcie zrobicie prządek?

  Alina 05/01/2024 17:11
 • Mi także nie działa aplikacja po aktualizacji do nowej wersji.

  Marta 05/01/2024 12:28
 • Aplikacja Moja Biedronka w piątek 5 stycznia wciąż nie działa, tzn nie można wejść na swoje internetowe konto, a także wyświetlić kodu kreskowego swojej karty i aplikacji oraz sprawdzić promocji w tzw gazetkach Biedronki

  JacK 05/01/2024 09:02