79
Views

Do ciekawych informacji dotarł Mark Gurman z Bloomberg. Twierdzi, że Apple Watch 8 poinformuje Cię, gdy będziesz miał gorączkę, a także zasugeruje rozmowę z lekarzem oraz użycie termometru.

Po co mamy korzystać z termometru, skoro Apple Watch 8 będzie monitorował nasze ciało? To oczywiste. Tak jak w przypadku np. monitoringu natlenienia krwi czy pulsu, funkcje w naszych smartbandach i smartwatchach mogą podawać jedynie orientacyjne dane. Tak czy inaczej, trzeba będzie wykorzystać profesjonalny i certyfikowany sprzęt, by zmierzyć temperaturę ciała. Warto również dodać, że według Bloomberg, tańszy model zegarka – wersja SE, nie będzie posiadała czujnika odpowiadającego za monitoring temperatury.

Apple Watch 8
Wyk. Id_vova

Apple Watch 8 podobno poinformuje Cię, że masz gorączkę

Czujnik temperatury może pomóc w określeniu, kiedy istnieje największe prawdopodobieństwa zajścia w ciążę. Oczywiście, nadal nie wiadomo, czy faktycznie Apple wprowadzi nową funkcję, a także – i le jednak się zdecyduje – w jaki sposób będzie ona działać. Co jeszcze “pojawi się” w nowym zegarku Apple? Raczej nie będą to zmiany radykalne. Fakt, osobiście czekam na wygląd podobny do najnowszych smartfonów, czyli Apple iPhone 13 i 13 Pro, jednak czy faktycznie firma zdecyduje się na ten krok? Pożyjemy, zobaczymy.

Apple Watch 8 podobno poinformuje Cię, że masz gorączkę
Wyk. Id_vova

Wydaje mi się jednak, że faktycznie producent może wprowadzić taką funkcję w najnowszym smartwatchu. Pisał o tym Karol na początku maja. Skoro plotki znów wracają do obiegu, coś musi być na rzeczy.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.