Site icon MenWorld.pl

Różnica wielkości między Apple Watch Pro a pozostałymi jest ogromna

W tym roku Apple zaprezentuje trzy modele swojego smartwatcha. Nowością będzie Apple Watch Pro, który ma być wytrzymalszą i przede wszystkim większą wersją ósmej serii zegarków. Teraz możemy zobaczyć, jak bardzo będą się różnić modele.

Premiera nowych zegarków już jutro!

Amerykański gigant technologiczny z Cupertino planował stworzyć zegarek, który będzie dedykowany osobom pasjonującym się bardziej ekstremalnymi sportami. To wiązało się ze stworzeniem bardziej wytrzymałej konstrukcji. To się udało i w tym roku na rynek wejdzie Apple Watch Pro.

Przeczytaj także: Przeciek iPhone 14 zdradza wygląd modeli! Tego należy się spodziewać!

Już od dawna przecieki mówiły, że Apple Watch Pro będzie zdecydowanie większy niż standardowa wersja i model SE. To zdają się potwierdzać najnowsze zdjęcia obudów na wspomniane smartwatche. Plotki mówiły, że AW Pro będzie posiadał wyświetlacz 1,99-cala, co sprawiłoby, że byłby on największym smartwatchem w historii marki.

Przecieki pokazują wielkość Apple Watch Pro

Apple Watch Pro będzie nie tylko najdroższym modelem ósmej serii smartwatcha amerykańskiej marki, ale będzie też tym największym. Przecieki sugerują, że będzie miał on tarczę o przekątnej 49 mm, gdzie najmniejszy zegarek z rodziny będzie oferował 41 mm przekątnej. Leaker Sonny Dickson udostępnił na swoim Twitterze zdjęcia obudów, które pokazują wielkość nowego AW Pro.

Patrząc na te zdjęcia, możemy zobaczyć, jak duży w porównaniu do pozostałych zegarków jest Apple Watch Pro. Nawet wersja 45 mm, która do tej pory była największą, wygląda przy nim na małą. O tym, jak naprawdę będzie wyglądał nowy zegarek, dowiemy się już jutro (7 września), bo właśnie wtedy odbędzie się konferencja Apple.

AW Pro będzie najdroższym zegarkiem w historii Apple. Mark Gurman podaje, że jego startowa cena będzie wynosić 1000 USD.

Źródło: Twitter @SonnyDickson

Exit mobile version