Amerykański gigant z Cupertino wprowadził do swojej oferty nowy, bardziej wytrzymały zegarek o nazwie Ultra. Najnowsze plotki mówią, że Apple Watch Ultra 2 zostanie wyposażony w znacznie lepszy wyświetlacz.

Pierwsze przecieki nt. Apple Watch Ultra 2

Pierwsza wersja Apple Watch Ultra, która zadebiutowała we wrześniu 2022 roku, została stworzona z myślą o bardziej wymagających użytkownikach, którzy lubią żyć na krawędzi, a sporty ekstremalne to ich chleb powszedni.

Apple Watch Ultra 2 wykorzysta technologię microLED?
Apple Watch Ultra 2 wykorzysta technologię microLED?

Przeczytaj także: Tyle iPhone’ów sprzedało Apple od premiery pierwszego modelu!

Urządzenie posiada wzmocnioną obudowę, która odporna jest na wszelkiego rodzaj upadki, przeciążenia czy uderzenia. Ma także większą baterię, przez co urządzenie nie jest tak smukłe, jak podstawowa wersja zegarka, czy model SE. Okazuje się, że Apple Watch Ultra 2 będzie wykorzystywał zdecydowanie lepszy wyświetlacz.

MicroLED w nowej wersji zegarka?

Do premiery drugiej wersji Apple Watch Ultra pozostało jeszcze dużo czasu, bo prawdopodobnie zadebiutuje w 2024 roku, to już teraz pojawiają się pierwsze przecieki dotyczące niezapowiedzianego jeszcze zegarka Apple.

Oczywiście nowa wersja Apple Watch Ultra zostanie udoskonalona, a największym uprgadem będzie wyświetlacz, który rzekomo ma oferować technologię microLED. Sugeruje się również, że zegarek ten będzie pierwszym urządzeniem w ofercie Apple, które będzie wykorzystywało tę technologię. Następnym krokiem będzie implementacja jej w większych urządzeniach.

Apple Watch Ultra 2 wykorzysta technologię microLED?
W drugiej wersji AW Ultra zastosowana zostanie technologia microLED?

Źródło: Notebookcheck