Apple Watch wybuchł. Czy Apple ma problem?

Wiele razy słyszeliśmy o wybuchających urządzeniach, jednak w większości przypadków chodziło o smartfony. Teraz jest jednak inaczej, ponieważ to Apple Watch wybuchł i uszkodził użytkownika. Czy to początek problemów Apple?

Apple ma problemy ze swoimi zegarkami?

Eksplodujące urządzenia są bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia, zwłaszcza jeśli mamy je przy sobie cały czas. Często słyszymy o telefonach, których bateria po prostu wybucha. W tym przypadku mówimy jednak o smartwatchu i to tego z wyższej półki. Apple Watch wybuchł i wywołał spore zamieszanie.

Przeczytaj także: Smartfon Redmi 6A wybuchł i zabił kobietę w Indiach!

Reklama

Pewien użytkownik udostępnił informacje o tym, że jego Apple Watch Series 7 wybuchł. Według relacji użytkownika urządzenie zaczęło się przegrzewać na jego nadgarstku, a następnie wybuchło. Zegarek zaczął nagle się nagrzewać, co mocno zaniepokoiło właściciela.

Apple Watch wybuchł i pozostawił po sobie kilka szkód

Apple zostało poinformowane o całym zajściu przez użytkownika i określiło wyjaśnienie sprawy, jako priorytetowe. Użytkownik wyjaśnił serwisowi 9to5mac, że jego zegarek nagle zaczął się mocno nagrzewać. Na ekranie pojawiła się informacja o tym, aby wyłączyć urządzenie, ponieważ temperatura jest za wysoka. Użytkownik to uczynił, a następnie skontaktował się ze wsparcie Apple.

Tam sytuacją zajął się menadżer, który zalecił mężczyźnie, aby ten nie dotykał zegarka. Po chwili okazało się, że urządzenie jest jeszcze bardziej nagrzane. Uszkodzeniu uległ także wyświetlacz, a następnie zaczął wydawać z siebie niepokojące dźwięki. Mężczyzna wyrzucił zegarek przez okno, gdzie Apple Watch wybuchł. Urządzenie uszkodziło kanapę, a sam użytkownik udał się do szpitala w celu sprawdzenia swojego organizmu pod względem zatrucia. Okazało się, że w porządku.

Co ciekawe, Apple pomimo tego, że przyjęło zgłoszenie i odebrało urządzenie z rąk właściciela, wysłało również dokument, w którym poprosiło użytkownika o milczenie w sprawie tej historii. Mężczyzna nie podpisał dokumentu i podzielił się tą historią. Wydaje się jednak, że jest to odosobniony przypadek i na tę chwilę nie ma powodów do paniki.

Źródło i zdjęcia: 9to5mac

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama