Arkadiusz Milik blisko przenosin! Marsylia dogadana z gigantem!

Wiele wskazuje na to, że Arkadiusz Milik stanie się w końcu bohaterem upragnionego transferu! Najnowsze informacje mówią, że Polak wkrótce stanie się zawodnikiem Juventusu. „Stara Dama” oraz Marsylia doszły do porozumienia w kwestii transferu.

Arkadiusz Milik coraz bliżej transferu

Arkadiusz Milik praktycznie od momentu trafienia z Napoli od Marsylii był bohaterem plotek transferowych. Polak pomimo dobrej, bramkostrzelnej formy nie przekonał do siebie trenera. W ostatnim ligowym meczu nawet nie wstał z ławki rezerwowych, dlatego też wydawało się, że transfer jest tylko kwestią czasu.

Arkadiusz Milik

Przeczytaj także: Robert Lewandowski dokonał czegoś, co udało się tylko trzem innym piłkarzom!

I tak w rzeczywistości jest, ponieważ francuski klub już od kilku tygodni sugerował, że współpraca między nim, a Milikiem dobiega końca. Wszystko wskazuje na to, że Arkadiusz Milik w końcu zmieni klub, ponieważ jak podaje włoski dziennikarz, Gianluca Di Marzio, twierdzi, że oba kluby doszły już do porozumienia i ustalono szczegóły transferu.

Transfer kwestią kilku dni? Wiele zależy od Bracelony

Jak podaje włoski dziennikarz, Olympique Maryslia dogadał się z Juventusem w sprawie transferu polskiego napastnika. Drużyna z Lazurowego Wybrzeża podobno obniżyła swoje oczekiwania wobec kwoty transferu, dzięki czemu Arkadiusz Milik może wkrótce zostać zawodnikiem Starej Damy.

Nie będzie to jednak transfer definitywny, a wypożyczenie z opcją wykupu. Kwota dostępnego wynosiłaby 10 milionów euro – 2 mln za wypożyczenie i 8 mln za ewentualne wykupienie zawodnika od francuskiego klubu. Niemniej jednak pojawiły się także inne informacje, które mówią, że wszystko zależy od… FC Barcelony. Włoski klub podobno rozmawia z przedstawicielami Blaugrany na temat transferu Memphisa Depay’a.

Źródło: Twitter

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Orlen przejmuje włosko-czeską firmę recyklingową Remaq

Orlen przejmuje kolejną firmę. Tym razem jest to Remaq,...

MSI zapowiada dysk Spatium M570 z prędkością nawet 12,3 GB

Firma MSI zapowiedziała nowy dysk SSD na interfejs PCIe...

Przez pomyłkę otrzymał od Google ćwierć miliona USD. Co na to firma? Nic.

Kto nie chciałby dostać za nic ponad milion złotych?...

Mattia Binotto do zwolnienia – powstała petycja fanów

Na platformie change.org powstała petycja, aby zwolnić szefa zespołu...

Walka w budce telefonicznej podczas PRIME Show MMA 3

PRIME Show MMA 3 zachwyca pomysłowością. Walka w budce...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!