88
Views

Wiele wskazuje na to, że Arkadiusz Milik stanie się w końcu bohaterem upragnionego transferu! Najnowsze informacje mówią, że Polak wkrótce stanie się zawodnikiem Juventusu. “Stara Dama” oraz Marsylia doszły do porozumienia w kwestii transferu.

Arkadiusz Milik coraz bliżej transferu

Arkadiusz Milik praktycznie od momentu trafienia z Napoli od Marsylii był bohaterem plotek transferowych. Polak pomimo dobrej, bramkostrzelnej formy nie przekonał do siebie trenera. W ostatnim ligowym meczu nawet nie wstał z ławki rezerwowych, dlatego też wydawało się, że transfer jest tylko kwestią czasu.

Arkadiusz Milik

Przeczytaj także: Robert Lewandowski dokonał czegoś, co udało się tylko trzem innym piłkarzom!

I tak w rzeczywistości jest, ponieważ francuski klub już od kilku tygodni sugerował, że współpraca między nim, a Milikiem dobiega końca. Wszystko wskazuje na to, że Arkadiusz Milik w końcu zmieni klub, ponieważ jak podaje włoski dziennikarz, Gianluca Di Marzio, twierdzi, że oba kluby doszły już do porozumienia i ustalono szczegóły transferu.

Transfer kwestią kilku dni? Wiele zależy od Bracelony

Jak podaje włoski dziennikarz, Olympique Maryslia dogadał się z Juventusem w sprawie transferu polskiego napastnika. Drużyna z Lazurowego Wybrzeża podobno obniżyła swoje oczekiwania wobec kwoty transferu, dzięki czemu Arkadiusz Milik może wkrótce zostać zawodnikiem Starej Damy.

Nie będzie to jednak transfer definitywny, a wypożyczenie z opcją wykupu. Kwota dostępnego wynosiłaby 10 milionów euro – 2 mln za wypożyczenie i 8 mln za ewentualne wykupienie zawodnika od francuskiego klubu. Niemniej jednak pojawiły się także inne informacje, które mówią, że wszystko zależy od… FC Barcelony. Włoski klub podobno rozmawia z przedstawicielami Blaugrany na temat transferu Memphisa Depay’a.

Źródło: Twitter

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.