ASICS YOZAKURA – nowa kolekcja dla aktywnych kobiet

Co prawda MenWorld.pl jest typowo męskim portalem, ale nie ukrywam – czytają nas również kobiety. I to właśnie dla nich została zaprezentowana nowa kolekcja ASICS YOZAKURA.

Kto powiedział, że nie możemy zaprezentować czegoś, co zainteresuje głównie kobiety, prawda? Z resztą, panowie, może i Wy sprawdzicie nową kolekcję ASICS YOZAKURA i zrobicie prezent swojej wybrance? Wspólny trening jest czymś naprawdę fajnym.

ASICS YOZAKURA - nowa kolekcja dla aktywnych kobiet
ASICS YOZAKURA - nowa kolekcja dla aktywnych kobiet

ASICS YOZAKURA – nowa kolekcja dla aktywnych kobiet

Projektanci ASICS mieli nie lada wyzwanie podczas tworzenia kolekcji wiosna-lato 2022. Ich celem było przygotowanie wygodnych produktów, które faktycznie będą wspierać kobiety podczas ruchu. Inspiracją była “yozakura”, czyli japońska kwitnąca wiśnia pod osłoną nocy. Z kolei niektóre elementy nawiązują do “kumiko”, czyli tradycyjnej sztuki składania wzorów na drewnie.

Reklama

Co wchodzi w skład kolekcji ASICS YOZAKURA? Przede wszystkim sportowy biustonosz ASICS SAKURA, legginsy SAKURA AOP z kieszenią odporną na pot oraz kurtka ACCELERATE. Warto zauważyć, że posiada odblaski po obu stronach, co wpływa na bezpieczeństwo. Oczywiście, kurtka chroni biegaczkę przed wiatrem i deszczem.

Rzecz jasna, do kompletu brakuje butów. W tym przypadku warto zainteresować się modelem NOVABLAST 2, GEL-NIMBUS 24 lub GEL-KAYANO 28.

Nowa kolekcja jest już dostępna. Można ją zobaczyć (i rzecz jasna dokonać zakupów) na stronie Asics.com.

1 comments
  1. Kolekcja wygląda naprawdę dobrze! Na pewno jest też wygodna: w końcu o to chodzi podczas sportu. O dresach damskich piszę również u siebie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama