Connect
To Top

Aston Martin Road to Wrocław 2019

W dniach 19-22 września posiadacze Aston Martin mogli wziąć udział w wyjątkowym przedsięwzięciu. 17 luksusowych, sportowych samochodów tej marki przemierzyło kilkaset kilometrów, by dotrzeć w najbardziej malownicze zakątki Dolnego Śląska. Uczestnicy mogli zgłębiać owiane tajemnicą zakamarki Sudetów i przekonać się o sportowych właściwościach jezdnych brytyjskiej legendy na krętych, górskich drogach.

Wstecz1 z 3Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Tego jeszcze nie było! Aston Martin Warszawa organizuje wyprawę

Pierwszy raz w historii salon Aston Martin Warszawa zorganizował taką wyprawę. 17 załóg zasiadających za sterami samochodów brytyjskiego koncernu pokonało przez 4 dni ponad 1000 kilometrów. Na wielu krajowych autostradach i drogach ekspresowych prowadzących do Polanicy-Zdroju można było zobaczyć z bliska bohaterów sagi z udziałem legendarnego Jamesa Bonda. Jeszcze więcej emocji uczestnicy doświadczyli drugiego dnia. Zaczęli od pokonania Drogi Stu Zakrętów między Kudową Zdrój a Radkowem. Kawalkada wyruszyła o poranku i przez cały dzień poznawała malownicze zakątki Parku Narodowego Gór Stołowych, Gór Sowich, Kuźnic Świdnickich i Karkonoszy.

Były wśród nich:

  • Pałac w Sarnach wybudowany w XVI wieku przez Fabiana von Reichenbacha
  • Zamek w Karpnikach wzniesiony w XIV wieku przez rycerza, Henryka Czirna, ówczesnego
    właściciela Płoniny i Sokolca
  • Wiele miejscowości znajdujących się na szlaku: Nowa Ruda, Miłków, Pieszyce, Walim, Unisław
    Śląski, Czarny Bór, Kamienna Góra, Marciszów, Janowice Wielkie, Kostrzyca, Sobieszów,
    Piechowice

Istotnym elementem dnia zakończonego metą w Szklarskiej Porębie było realizowanie wielu zadań. Na każdym ze strategicznych punktów trasy uczestnicy musieli wykazać się wiedzą na temat historii marki, a w szczególności modeli, które zasłynęły w światowej kinematografii.

Wstecz1 z 3Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media