Connect
To Top

Atlantic Seabase – odświeżony design zegarków

Atlantic Seabase to zegarki, których proste wzornictwo doskonale wpasowuje się w obecne trendy. Ich klasyczne linie zachwycają zarówno miłośników tradycyjnych czasomierzy, jak i tych którzy na co dzień poszukują nowoczesnych rozwiązań.

Wstecz1 z 3Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Po prostu…. Atlantic Seabase

Atlantic Seabase to linia, która skierowana jest do mężczyzn lubiących elegancję i prostotę. Klasyczny, acz odświeżony design i estetyczne wykonanie doskonale sprawdzi się jako dopełnienie letniej garderoby. Zegarek dostępny jest zarówno w wersji z paskiem ze skóry naturalnej, jak i na bransolecie. Jeśli chodzi o design tarczy to jest on stonowany i czytelny. Na obu jej wariantach kolorystycznych (jasnym i ciemnym) znajduje się jedynie datownik oraz indeksy w formie cyfr arabskich. Wprawne oko dostrzeże, iż zamieszczona na tarczy nazwa linii wykonana jest nową czcionką – to również ważny element odświeżenia tej kolekcji.

 

Wstecz1 z 3Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Fashion

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media