Site icon MenWorld.pl

Atlantic Seabase – odświeżony design zegarków

Po prostu…. Atlantic Seabase

Atlantic Seabase to linia, która skierowana jest do mężczyzn lubiących elegancję i prostotę. Klasyczny, acz odświeżony design i estetyczne wykonanie doskonale sprawdzi się jako dopełnienie letniej garderoby. Zegarek dostępny jest zarówno w wersji z paskiem ze skóry naturalnej, jak i na bransolecie. Jeśli chodzi o design tarczy to jest on stonowany i czytelny. Na obu jej wariantach kolorystycznych (jasnym i ciemnym) znajduje się jedynie datownik oraz indeksy w formie cyfr arabskich. Wprawne oko dostrzeże, iż zamieszczona na tarczy nazwa linii wykonana jest nową czcionką – to również ważny element odświeżenia tej kolekcji.

 

Elegancki chronograf w Atlantic Seabase Chrono

Wśród wprowadzanych na rynek odświeżonych modeli warto wymienić również Atlantic Seabase Chrono. Dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych tarczy – białym, czarnym i granatowym. Na pokrytej szafirowej szkłem tarczy oprócz datownika znajdują się również tarcze stopera. Masywniejsza koperta o średnicy 42 mm i grubości 10 mm połączona jest z paskiem ze skóry naturalnej lub z bransoletą.

Reklama

Jakość na najwyższym poziomie

Wszystkie modele wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest odporna na korozję i uszkodzenia. Natomiast minimalistyczna koperta pokryta jest szafirowym szkłem, którego odporność na zarysowania sprawia, że właściciel czasomierza będzie mógł się cieszyć jego doskonałym wyglądem jak najdłużej.

 

 

Exit mobile version