127
Views

Jakub Błaszczykowski trafił do Fiorentiny pod koniec czerwca, na zasadzie wypożyczenia w sezonie 2015/2016. W umowie znalazła się opcja pierwokupu. AC Fiorentina nie jest jednak zainteresowana wykupem polskiego zawodnika.  Nie ma co się dziwić, Jakub od dawna ma problemy ze znalezieniem miejsca w podstawowym składzie.  Trener Paulo Sousa woli stawiać na innych zawodników, tym samym Błaszczykowski regularnie przesiaduje na ławce rezerwowych.

Agent piłkarza Wolfgang Voege wydał krótkie oświadczenie:

Jakub jest dobrze przygotowany pod względem fizycznym. Doszedł do siebie po wcześniejszych problemach i znakomicie spisywał się w reprezentacji Polski. Jednak Viola już go nie chce. Fiorentina nie liczy na niego w przyszłości, ale Kuba będzie dawał z siebie wszystko do końca sezonu, bo jest profesjonalistą – zdradził Voege

Podczas włoskiej przygody Jakub rozegrał 17 spotkań, strzelił 2 gole i zanotował 4 asysty. W jakim klubie zobaczymy Błaszczykowskiego już tego lata?  Przekonamy się niebawem, jednak na wielki powrót do BVB nie ma co liczyć.

Kategoria artykułu
Sport
Wpis partnerski

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.