Connect
To Top

Buty, które wiążą się same. Nike Adapt BB obsługiwane aplikacją

Nike Adapt BB, czyli samowiążące się buty, które łączą się ze smartfonem. Czyżby +10 do techniki podczas gry w basket?

Sneakersy Nike, które same się wiążą i łączą ze smartfonem

Znane chyba każdemu, kto oglądał film “Powrót do przyszłości” buty Nike MAG odniosły ogromny sukces. Wcale mnie to nie dziwi. To klasyka sama w sobie. Producent zaprezentował więc kolejne sneakersy, a mianowicie HyperAdapt 1.0. Tym razem chodzi o kolejne buty, a więc Nike Adapt BB. Jayson Tatum miał je już na nogach podczas meczu. Czekamy na kolejnych zawodników.

Cechy Nike Adapt BB

Nie ma co ukrywać, Nike Adapt to bardzo zaawansowane buty. Wystarczy, by gracz ubrał je na stopę, a wbudowany silnik rozpoczął rejestrację odpowiedniego poziomu nacisku oraz ucisku sznurówki. Dzięki temu zawodnik będzie miał pewność, że buty zapewniają idealny poziom trzymania. Jakby tego było mało, za pomocą aplikacji zainstalowanej w smartfonie lub manualnie gracz może wprowadzać ustawienia dostosowane do jego potrzeb. Przykładowo podczas przerwy rozluzować go, by po powrocie na parkiet znów zacisnąć. Jeśli jesteście ciekawi jak to działa zobaczcie film. Nie ukrywam, robi to wrażenie. Buty mają kosztować 350 dolarów.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Ciekawostki

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media