Chyłka – Rewizja. Ostatni odcinek dostępny na Player

Dzisiaj na łamach platformy VOD Player pojawił się ostatni odcinek serialu „Chyłka – Rewizja”. Jest to już kolejny sezon opowieści o pani mecenas, cieszącej się dużą popularnością w ostatnim czasie. Zachęcamy wszystkich do oglądania i dzielenia się wrażeniami.

Chyłka – Rewizja na Player

Kolejny sezon serialu opartego na twórczości Remigiusza Mroza – młodego, polskiego autora, twórcy bestsellerów. Odcinki zostały wyreżyserowane przez Łukasza Palkowskiego. Znamy go z takich filmów jak „Bogowie” czy „Najlepszy”. W nowym sezonie „Chyłka – Rewizja” znowu zobaczymy bohaterów, którzy będą przeżywali różne przygody, jak również rozterki moralne. W rolę głównej bohaterki wcieli się nie kto inny jak Magdalena Cielecka, a w rolę serialowego Zordona Filip Pławiak.

O czym jest nowy sezon?

Po odejściu z kancelarii Żelazny & McVay, Chyłka chcąc się utrzymać, zaczęła udzielać porad prawnych. Ten sezon często operuje kontrastami. Jako moja postać nie mogłam utrzymać tego wspaniałego apartamentu z widokiem na Pałac Kultury. Mam mniejsze mieszkanie w zupełnie innej dzielnicy. Zamiast kancelarii Żelazny & McVay wynajmuję malusieńkie biuro w pawilonie. Oprócz wypomadowanej Warszawy – mamy w tym sezonie Pragę, która też jest pełna kontrastów – opowiada Magdalena Cielecka w wywiadzie dla Player.pl.

Chyłka przez przypadek poznaje Bukano – Roma, którego żona i córka zostały zamordowane. Zostaje on podejrzany o morderstwo rodziny. Kobieta zostaje jego obrońcą, gdzie w sądzie spotka się ze swoim dawnym aplikantem. Staną jednak po dwóch stronach barykady, odmiennie niż dotychczas. Jak dalej potoczy się proces, którego podjęła się Chyłka? Zobaczcie sami na łamach platformy VOD Player.pl.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Audi e-tron Sportback
Audi e-tron Sportback: Generator pozytywnych emocji