91
Views

Marka Columbia wraca do korzeni, a więc stanu Oregon w USA. Czym cechować się będzie kolekcja Columbia Sportswear ICONS Field Creek?

Popularne przedsiębiorstwo zdecydowało się czerpać motywy z flory i fauny stanu Oregon. To dlatego na ubraniach nowej kolekcji znajdziemy na przykład odciski ptaków, paprocie czy dzikie irysy. Marka zdecydowała się również nawiązać do tradycji wędkarskiej. Mowa o kamizelce z wieloma kieszeniami, która została zaprojektowana specjalnie dla fanów wędkowania. Warto wspomnieć, że jest to jeden z pierwszych, innowacyjnych produktów, które Columbia wprowadziła na rynek.

Columbia Sportswear ICONS Field Creek - nowa kolekcja
Columbia Sportswear ICONS Field Creek - nowa kolekcja

Nowa kolekcja Columbia Sportswear ICONS Field Creek

Nowości dostępne na Sneakerstudio.pl łączy estetyka i funkcjonalność. Oczywiście, ważny jest miejski look, ale nie zapominajmy również o praktycznych rozwiązaniach i zaawansowanej technologii, którą oferuje marka Columbia. Ciężko opisać wszystkie ciekawostki, dlatego odsyłam do wspomnianego wcześniej sklepu lub strony producenta, gdzie znajdziecie szereg informacji na temat nowej kolekcji. Dodam tylko, że w ofercie znajdziemy koszulki, bluzy, spodnie, szorty, kurtki, kamizelki oraz akcesoria.

Kategoria artykułu
Moda męska
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.