Converse Chuck Taylor All Star CX - nowa seria produktów

Converse Chuck Taylor All Star CX – nowa seria produktów

Converse Chuck Taylor All Star CX to jeden z trzech głównych modeli nowej serii produktów producenta kultowego obuwia. Marka planuje sprzedaż tego modelu w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej, szarej oraz białej. Każda z nich posiada charakterystyczną, pomarańczową podeszwę.

Nowe obuwie jest połączeniem klasyki i nowoczesnych rozwiązań. Mamy tu więc do czynienia z elastyczną tkaniną, pianką CX i połączeniem przezroczystej podeszwy zewnętrznej z nowoczesną podeszwą wewnętrzną. Użytkownik doceni nowy model zarówno pod względem wyglądu, jak i komfortu użytkowania.

Converse Chuck Taylor All Star CX – stuletnia historia, która łączy tradycję i nowoczesność

Najnowsze obuwie sygnowane technologią CX oferuje innowacyjny materiał, który dostosowuje się do stopy. To pozwala na łatwe zakładanie i zdejmowanie buta. Oprócz elastycznej tkaniny produkty te posiadają specjalną piankę CX. Jest to połączenie wygodnej wkładki poliuretanowej oraz lekkiej podeszwy z phylonu. Co to daje? Przede wszystkim zwiększenie uczucia komfortu za sprawą absorpcji uderzeń. Nowością jest również konstrukcja podeszwy zewnętrznej. Pianka jest wzmocniona nową gumową podeszwą zewnętrzną. Otrzymujemy więc lepszą wytrzymałość i elastyczność.

Nowe obuwie Converse

W związku z nowatorskimi rozwiązaniami powstała także nowa seria produktów CX, w której skład weszły trzy główne modele: All Star Distupt CX, Chuck Taylor Disrupt CX i najnowsza sylwetka, która swoją premierę miała 7 maja – Chuck Taylor All Star CX. Ten ostatni model dostępny jest na stronie Converse.pl w cenie 399 zł.

Zawsze byliśmy progresywną marką, a w momencie wejścia w nową dekadę dostrzegliśmy niezwykłą okazję, aby jeszcze dalej przesunąć granice – zarówno naszych projektów jak i etosu dotyczącego produktów” mówi Phil Russo, Global VP ds. Designu i Innowacji w Converse. „Co możemy zrobić, aby zadowolić naszych klientów i zaoferować im produkty, które są idealną odpowiedzią na ich potrzeby? To zagadnienie jeszcze nigdy nie było dla nas tak istotne, jak teraz.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Nowa generacja smartfonów Apple trafia do produkcji. Kiedy premiera iPhone SE2? iPhone 9
Nowa generacja smartfonów Apple trafia do produkcji. Kiedy premiera iPhone SE2?