Converse Chuck Taylor All Star CX – nowa seria produktów

Converse Chuck Taylor All Star CX to jeden z trzech głównych modeli nowej serii produktów producenta kultowego obuwia. Marka planuje sprzedaż tego modelu w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej, szarej oraz białej. Każda z nich posiada charakterystyczną, pomarańczową podeszwę.

Nowe obuwie jest połączeniem klasyki i nowoczesnych rozwiązań. Mamy tu więc do czynienia z elastyczną tkaniną, pianką CX i połączeniem przezroczystej podeszwy zewnętrznej z nowoczesną podeszwą wewnętrzną. Użytkownik doceni nowy model zarówno pod względem wyglądu, jak i komfortu użytkowania.

Converse Chuck Taylor All Star CX - nowa seria produktów
Converse Chuck Taylor All Star CX - nowa seria produktów

Converse Chuck Taylor All Star CX – stuletnia historia, która łączy tradycję i nowoczesność

Najnowsze obuwie sygnowane technologią CX oferuje innowacyjny materiał, który dostosowuje się do stopy. To pozwala na łatwe zakładanie i zdejmowanie buta. Oprócz elastycznej tkaniny produkty te posiadają specjalną piankę CX. Jest to połączenie wygodnej wkładki poliuretanowej oraz lekkiej podeszwy z phylonu. Co to daje? Przede wszystkim zwiększenie uczucia komfortu za sprawą absorpcji uderzeń. Nowością jest również konstrukcja podeszwy zewnętrznej. Pianka jest wzmocniona nową gumową podeszwą zewnętrzną. Otrzymujemy więc lepszą wytrzymałość i elastyczność.

Reklama

Nowe obuwie Converse

W związku z nowatorskimi rozwiązaniami powstała także nowa seria produktów CX, w której skład weszły trzy główne modele: All Star Distupt CX, Chuck Taylor Disrupt CX i najnowsza sylwetka, która swoją premierę miała 7 maja – Chuck Taylor All Star CX. Ten ostatni model dostępny jest na stronie Converse.pl w cenie 399 zł.

Zawsze byliśmy progresywną marką, a w momencie wejścia w nową dekadę dostrzegliśmy niezwykłą okazję, aby jeszcze dalej przesunąć granice – zarówno naszych projektów jak i etosu dotyczącego produktów” mówi Phil Russo, Global VP ds. Designu i Innowacji w Converse. „Co możemy zrobić, aby zadowolić naszych klientów i zaoferować im produkty, które są idealną odpowiedzią na ich potrzeby? To zagadnienie jeszcze nigdy nie było dla nas tak istotne, jak teraz.

Converse Chuck Taylor All Star CX - nowa seria produktów
Converse Chuck Taylor All Star CX - nowa seria produktów
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama