134
Views

Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy o tym, że Cristiano Ronaldo jest jedną nogą w Manchesterze City. Okazuje się, jednak, że The Citizens nie podpiszą kapitana reprezentacji Portugalii. Do gry wkroczyła inna drużyna!

Manchester City rezygnuje z Cristiano Ronaldo

Ta wiadomość zalała media społecznościowe. Manchester City wycofał się z transferu Ronaldo. Portugalczyk rzekomo ustalił warunki umowy. Ta dałaby mu 15 milionów za rok gry w niebieskiej części Manchesteru. Do tego jednak nie dojdzie, bo Mistrz Anglii wycofuje się z walki o zawodnika Juventusu Turyn. Taką informację podał Fabrizio Romano, włoski dziennikarz, który od lat informuje o ruchach w świecie piłkarskim.

Przeczytaj także: Cristiano Ronaldo dogadany z Manchester City!

Za pośrednictwem swojego agenta, Cristiano Ronaldo przekazał w czwartkowy wieczór władzom włoskiego klubu, że nie ma zamiaru reprezentować barw Juventusu. Klub z Turynu przez ostatni sezon mocno szukał partnera do wymiany i kiedy wydawało się, że już go znalazł, Manchester City zrezygnował z tego pomysłu. Podobno problemem okazały się zarobki CR7 i cena, jaką żądał za zawodnika Juventus.

Szykuje się powrót do domu?

Jak podaje Fabrizio Romano, Cristiano Ronaldo po rozmowie z Sir Alexem Fergusonem, legendarnym trenerem Manchesteru United, jest zdecydowany na powrót do domu. To właśnie na Old Trafford gwiazda CR7 rozbłysła niebywałym światłem i świeci do dziś. Manchester United przygotowuje się do zaproponowania kontraktu zawodnikowi.

Media głoszą zgodnie, Ronaldo powróci do domu i zwiąże się z Manchesterem United. Na takie deklaracje jeszcze za wcześnie, jednak byłaby to cudowna historia. Ronaldo w stroju Czerwonych Diabłów występował w latach 2003-2009, po czym przeniósł się do Realu Madryt.

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.