Connect
To Top

DASTAN prezentuje garnitury dla mężczyzn – kolekcja jesień-zima 2019/20

DASTAN, polska marka prezentuje swoją nową kolekcję jesień-zima 2019/20. Aż piętnastu modeli prezentowało różne garnitury dla mężczyzn podczas kampanii.

Wstecz1 z 3Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

DASTAN prezentuje garnitury dla mężczyzn na sezon jesień-zima 2019/20

Bądźmy sobą – różni-my. Jest to myśl przewodnia najnowszej kampanii, która reklamuje garnitury dla mężczyzn firmy DASTAN. Kolekcja jesień-zima 2019/20 to przede wszystkim różnorodność, która to przecież panuje wśród osobników płci męskiej. Każdy z nas ma inny charakter, zainteresowania, typ urody czy doświadczenie. Dlatego też producent w nowej kampanii wykorzystał piętnastu modeli, którzy prezentują najnowsze garnitury. DASTAN od trzydziestu lat prowadzi swój biznes pod Łodzią. Twórcy kampanii zdecydowali się na pokazanie w reklamie lasu. Dlaczego? W lesie jest dużo starych drzew, które dość mocno zapuściły korzenie. Jest to więc nawiązanie do tak zwanego “zapuszczenia korzeni”,  a więc przywiązania się do jednego miejsca. Las to także miejsce, w którym każdy może podążać własnymi ścieżkami, być indywidualistą. Każdy szlak w pewnym miejscu się przecina, by ostatecznie połączyć się w jednym, wspólnym miejscu. Dlatego też producent chce ukazać, że nawet jeśli się różnimy, w pewnym stopniu wszyscy jesteśmy równi. Nie chodzi tu jednak o różnice w kolorze skóry, czy wyznania. Chodzi o to, że każdy ma inny charakter, inaczej wygląda, ma inne myślenie. Tak czy inaczej, pomimo, że wszyscy jesteśmy różni, zawsze to będziemy my.

DASTAN prezentuje garnitury dla mężczyzn - kolekcja jesień-zima 2019/20

DASTAN prezentuje garnitury dla mężczyzn – kolekcja jesień-zima 2019/20

Wstecz1 z 3Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Moda męska

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.