Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn 20.06 na HIGH League 3

Wszyscy fani walk typu freak fight doskonale znają temat skandalu, do jakiego doszło podczas HIGH League 3. Walka Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn nie doszła do skutku, ponieważ na gali pojawili się kibice Lechii Gdańsk, którzy chcieli „wyrównać porachunki” z „Bad Boy’em”, sympatykiem Elana Toruń.

Przypomnijmy, że walka miała odbyć się czwartego czerwca w ERGO ARENA podczas HIGH League 3. Tak też się nie stało, jednak organizatorzy zapowiedzieli, iż do zmagania ostatecznie dojdzie. Malik Montana poinformował, że walkę zobaczymy podczas HIGH League 3: Extra 20 czerwca. Start wydarzenia o godzinie 20:00.

Mateusz Kubiszyn vs Denis Załęcki na High League 3 
Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn 20.06 na HIGH League 3

Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn 20 czerwca na HIGH League 3: Extra

Tym razem, zapewne ze względów bezpieczeństwa, organizatorzy nie podają miejsca, w jakim odbędzie się walka. Jedyna informacja, jaką podano jest taka, że będzie to „wyjątkowa lokalizacja”. Potyczka odbędzie się na zasadach MMA w limicie trzy rundy po trzy minuty.

Reklama

Warto przypomnieć, że Denis Załęcki, znany jako „Bad Boy” zwyciężył podczas HIGH League z Alanem Kwiecińskim w formule K-1. Z kolei Mateusz Kubiszyn „Don Diego” wygrał aż pięć walk w galach GROMDA, gdzie zawodnicy walczą na gołe pięści.

Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn
Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn 20.06 na HIGH League 3

Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn HIGH League 3: Extra gdzie oglądać?

Transmisja będzie dostępna dla osób, które dokonały zakupu PPV na HIGH League 3, a także biletów na galę. Wydarzenie będzie transmitowane za pośrednictwem strony highlive.tv.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama