Dobry smartfon za 330 zł? Marka Infinix z super promocją!

Marka Infinix ruszyła z super promocją, dzięki której smartfon tego producenta kupimy już w cenie od 330 złotych!
Dobry smartfon za 330 zł? Marka Infinix z super promocją! Dobry smartfon za 330 zł? Marka Infinix z super promocją!
Dobry smartfon za 330 zł? Marka Infinix z super promocją!

Polacy kochają złote telefony, tak przynajmniej twierdzi marka Infinix! Te telefony to prawdziwy hit, a model Infinix NOTE 30 Pro, to jeden z najlepiej sprzedających się telefonów na rynku. Marka postanowiła przygotować specjalny rabat, dzięki któremu będziemy w stanie dobry smartfon za nieco ponad 330 złotych!

Polacy uwielbiają złote telefony

Marka Infinix wystartowała ze świetną i niespotykaną promocją, dzięki czemu smartfony z rocznika 2024 możemy kupić w naprawdę atrakcyjnych cenach. Bo jak inaczej nazwać ceny telefonów startujących już nawet od 336 złotych? Marka postanowiła zrobić wiosenne czystki i warto z nich skorzystać. W superofertach znajdziemy takie model jak: Note 40 Pro, Note 40, Hot 40 Pro, Hot 40i i SMART 8!

Przeczytaj także: Dobry smartfon za 1000 zł? Infinix ma model warty uwagi!

Reklama

Smartfony Infinix nie tylko wyróżniają się dobrą specyfikacją, ale także sporym wyborem pod względem kolorystyki oraz innowacji. Marka zaprezentowała telefony w niecodziennych obudowach – świecącej w ciemności zielonej obudowy fluorescencyjnej w przypadku HOT 40i i HOT 40 Pro, ekologicznej skóry w modelach Note 40 i Zero 30. W tym orku zaprezentowano także technologię E-Color Shift, która pozwala na zmianę koloru obudowy na dowolny, bez zużywania energii.

Niemniej jednak Polacy uwielbiają złote smartfony, a potwierdzeniem tej tezy są wyniki sprzedażowe złotego modelu NOTE 30 Pro, czyli jednego z flagowych modeli w portfolio marki. 50 proc. sprzedaży tego smartfona stanowi wersja złota! Dużym zainteresowaniem w takiej kolorystyce cieszą się także modele z serii HOT i Smart, a także model Note 40 Pro.

Nowe smartfony Infinix NOTE 40 i NOTE 40 Pro.
Marka Inifnix przygotowała super ofertę na smartfony. Na zdjęciu model z serii NOTE 40.

Dobry smartfon za 336 złotych? Infinix szaleje z rabatami

Marka ruszyła z naprawdę sporymi rabatami, dzięki którym możemy kupić dobry telefon w niezwykle atrakcyjnej cenie. Ceny startują od 336 złotych, a w takiej kwocie może trafić do nas budżetowy modelu Infinix Smart 8. Urządzenia producenta korzystają z najnowszych i nowatorskich rozwiązań, takich jak All-Round FastCharge znajdujący się w telefonach z serii Note 40. Zapewnia ona funkcje bezpiecznego i szybkiego ładowania, a także bezprzewodowego ładowania zwrotnego, inteligentnego ładowania nocą, w temperaturach 20°C czy wieloprotokołowego.

Smartfony w tak atrakcyjnych cenach możemy kupić nie tylko w oficjalnym sklepie marki, ale także w największych sieciach handlowych w Polsce. Warto również zaznaczyć, że telefony te sprzedawane są z pełnym wyposażeniem: ładowarką i kablem, etui i słuchawkami przewodowymi. W zestawie z modelami z serii NOTE 30 i 40 znajdziemy także hartowane szkło na ekran.

Źródło: opr. wł./info. prasowa

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama