Dua Lipa i Jack Grealish. Co ich łączy? Na przykład… buty.

Dua Lipa i Jack Grealish noszą sneakersy Puma Palermo. Dua Lipa i Jack Grealish noszą sneakersy Puma Palermo.
Dua Lipa i Jack Grealish noszą sneakersy Puma Palermo.

Dua Lipa i Jack Grealish? Przecież ona spotyka się z francuskim reżyserem. Z resztą, topowy rozgrywający z Premier League ma inne rzeczy na głowie. Wszyscy dobrze wiemy, że jego nogi są… bardzo skuteczne. Wróćmy do albańsko-brytyjskiej wokalistki. Ona ma z kolei nogi… nieziemsko zgrabne. Co to ma do rzeczy? Dlaczego łącze te nazwiska?

Dua Lipa i Jack Grealish noszą sneakersy Puma Palermo.
Dua Lipa i Jack Grealish noszą sneakersy Puma Palermo.

Aby sztucznie nie przetrzymywać tej niepewności, bo może ktoś pomyśli, że Dua Lipa kręci z piłkarzem z Manchesteru City, powiem wprost: chodzi o najnowsze buty PUMA Palermo. To znaczy, oboje reprezentują kampanię „Forever. Palermo.”. Swoją drogą, chyba trzeba się wybrać na Sycylię, właśnie do Palermo. Byliście?

Dua Lipa i Jack Grealish noszą sneakersy Puma Palermo.
Dua Lipa i Jack Grealish noszą sneakersy Puma Palermo.

Dua Lipa i Jack Grealish w Palermo.

Marka PUMA wybrała do nowej kampanii dwoje ludzi, którzy świetnie do niej pasują. Przede wszystkim Jack, który jest jednym z najlepszych piłkarzy może być łączony z piłkarskim DNA, znanym od dawna w przypadku marki PUMA, a także nowej odsłony Palermo. Nowe obuwie nosi również piękna piosenkarka, Dua Lipa. Jest ambasadorką marki, a ten styl butów świetnie do niej pasuje. Żywe kolory kojarzą się mi z tym, jak piosenkarka prezentuje się na koncertach. Oczywiście, to tylko moje skojarzenia.

Reklama

Dua Lipa.
Dua Lipa.

„Forever. Palermo” to nie tylko świetne obuwie nawiązujące do stylu z lat 80-tych. Snekaresy to jedno, ale warto również zwrócić uwagę na jeansy czy oversize’owy płaszczy. Do tego w stylizacjach pojawiają się bordowe sztruksowe spodnie czy trykot PUMA. Same buty to oczywiście ponadczasowa niska cholewka, klasyczna, gumowa podeszwa oraz konstrukcja T-toe.

Co sądzicie o nowym obuwiu noszonym przez Dua Lipę i Jacka Grealisha? Jak dla mnie mega! Po prostu, lubię ten styl. Podobno PUMA Palermo doświadczymy jeszcze wielokrotnie w innych odsłonach. Jestem bardzo ciekawy tego, co zaprezentuje nam marka. Przy okazji, jeśli masz chęć, przeczytaj inne nasze artykuły z kategorii moda męska.

Reklama