Dysk Tesla będzie kosztował fortunę. Komu się przyda?; Kierownica w Tesli unieruchamia się w trakcie jazdy!; Jailbrake Tesli odblokowuje płatne funkcje. Producent bezradny
86
Views

Dysk Tesla to najnowszy pomysł producenta samochodów elektrycznych, który z pewnością przyda się wielbicielom gier komputerowych, które od kilku dni można już instalować w pojazdach. Pozostaje jednak jeden problem – będzie niesamowicie drogi.

Dysk Tesla pozwoli na instalowanie gier

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że samochody marki Tesla w końcu wspierają platformę Steam, a to oznacza, że posiadacze poszczególnych modeli amerykańskiego producenta samochodów elektrycznych będą mogli grać w naprawdę ciekawe tytuły z poziomu swojej kierownicy. Mówimy tutaj m.in. o takich tytułach jak Cyberpunk 2077.

Dysk Tesla będzie kosztował fortunę. Komu się przyda?
Dysk Tesla będzie kosztował fortunę. Komu się przyda?

Przeczytaj także: Steam działa w samochodach Tesla! Można już grać!

Granie w gry na Steam możliwe jest w dwóch modelach samochodów amerykańskiej marki – Model X i Model S. Oczywiście granie w gry w samochodzie wymaga ich zainstalowania, a ich pamięć jest ograniczona, dlatego na ratunek przychodzi dysk Tesla, którego cena jest po prostu kosmiczna.

Nośnik, którego cena przeraża

Dysk Tesla wykonany zostanie w technologii SSD, czyli mówimy tutaj o szybkim nośniku, który pozwoli nam na zainstalowanie kilku gier na pamięci naszego samochodu. Urządzenie będzie oczywiście częścią systemu Tesla Arcade, który umożliwia właścicielom granie na wielkim ekranie komputera pokładowego.

Co trzeba jednak wiedzieć o nośniku? Dysk Solid State Drive, bo tak nazywa się najnowszy produkt Tesli, będzie kosztował bardzo dużo, ponieważ według informacji urządzenie o pojemności 1TB zostało wycenione na 350 USD! Tak, 1500 złotych za dysk SSD, który wcale nie będzie wyróżniał się na tle konkurencji. Nie mówimy tutaj o nośniku, który jest specjalnie wzmocniony i odporny na wyższe temperatury. W zestawie znajdziemy kabel USB-A/USB-C.

Sprzedaż rozpocznie się w lutym 2023 roku.

Źródło i zdjęcia: Tesla

Tagi:
Kategoria artykułu
Gadżety · Motoryzacja
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.