135
Views

A więc stało się, Steam działa w samochodach Tesla! Elon Musk zapowiadał tę aktualizację już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz właściciele pojazdów Model S i Model X będą mogli grać w tysiące gier dostępnych na platformie!

Steam działa w samochodach Tesla! Dostępne tysiące tytułów!

Samochody Tesla są bardzo zaawansowane technologicznie i można powiedzieć, że są pojazdami idealnymi dla osób, które uwielbiają nowinki technologiczne. Elon Musk kilka miesięcy temu zapowiedział, że pojazdy jego firmy będą oferowały dostęp do popularnej platformy z grami, Steam.

Przeczytaj także: Masz urządzenie Apple? Dla ciebie Twitter Blue będzie droższy. I to dużo droższy!

Można oficjalnie napisać, że Steam działa w samochodach Tesla. Firma ogłosiła na swoim profilu na Twitterze, że Model S oraz Model X obsługują platformę gamingową, dzięki czemu właściciele będą mogli grać na ekranach swoich samochodów w dostępnych tysiące gier. Pojazdy wspierają pełną synchronizację z chmurą Steam!

tesla steam, Steam działa w samochodach Tesla! Można już grać w tysiące gier!
Steam działa w samochodach Tesla! Można już grać w tysiące gier!

Elon Musk spełnił swoją obietnicę!

Jak podał oficjalny profil producenta samochodów elektrycznych w serwisie Twitter, Steam działa w samochodach Tesla. Elon Musk zapewnił, że będzie to możliwe i tak rzeczywiście się stało. Funkcja ta jest dostępna dla pojazdów Model S oraz X, które zostały wyposażone w system z 16 GB pamięci oraz lepszą łączność z internetem. Auta wspierają te same tytuły, które dostępne są na konsoli Steam Deck.

Tesla Model S bez kierownicy, Steam działa w samochodach Tesla! Można już grać w tysiące gier!
System ma wspierać te same tytuły co konsola Steam Deck!

Jako że Steam działa w samochodach Tesla, właściciele będą mogli grać w takie tytuły, jak Cyberpunk 2077, choć niewykluczone, że w kolejnych miesiącach lista gier znacząco się powiększy. Warto zaznaczyć, że mamy tutaj do czynienia z pełną synchronizacją z chmurą Steam, co pozwala nam na zapisywanie i kontynuowanie gry na innych urządzeniach.

Źródło: Tesla

Tagi:
·
Kategoria artykułu
Gry · Motoryzacja
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.