Dziś startuje Suunto World Vertical Week. Będzie trwać do 7 marca 2021

W dniach 1-7 marca bieżącego roku odbywać się będzie event Suunto World Vertical Week. Jest to wydarzenie skierowane dla osób, które kochają uprawiać sport w górach.

Nie wiem czy wiecie, ale mamy cztery rodzaje… wiosny. Dziś rozpoczyna się wiosna meteorologiczna. Mamy jeszcze astronomiczną, która rozpocznie się 20 marca. Jest jeszcze wiosna fenologiczna i klimatologiczna. Tak więc można śmiało stwierdzić, że pierwszego dnia wiosny wystartował Suunto World Vertical Week, który skierowany jest oczywiście do każdego fana aktywności na świeżym powietrzu. Tak czy inaczej, w dniach 1 – 7 marca warto zaplanować wybranie się w góry, aby pokonać kolejne wzniesienia. Niezależnie, czy wybierzemy rower, narty, czy wolimy podróżować pieszo.

Suunto World Vertical Week 2021

Wszystkie osoby, które wezmą udział w wydarzeniu i będą odbywać kolejne wyprawy mogą wybrać bardzo fajny zegarek sportowy dla aktywnych. Mowa o Suunto 9 Baro. Warto zauważyć, że na koniec tygodnia, kiedy już wszystkie wyniki będą podliczone dowiemy się, który kraj “dotarł najwyżej”, a także jaka dyscyplina sportowa była najpopularniejsza wśród osób biorących udział w wydarzeniu.

Jak wziąć udział w wydarzeniu? To proste! Wystarczy, że pobierzecie i uruchomicie aplikację Suunto. Następnie należy kliknąć w kartę Vertical Week, która pojawi się w skrzynce odbiorczej. Aplikacja będzie zapisywać Wasze “poczynania” – mam na myśli aktywność fizyczną. Po wykonaniu wyzwania należy udostępnić na swoim profilu na Instagramie fotkę z nakładką danych z aplikacji Suunto. Pamiętajcie, aby użyć tagu #verticalweek oraz aby oznaczyć @suunto. Przykładowe zdjęcie widzicie poniżej.

Dziś startuje Suunto World Vertical Week. Będzie trwać do 7 marca 2021

Wygraj zegarek Suunto 9 Baro

Aktywność fizyczna sprawia, że dbamy o swoje zdrowie, ale również – na przykładzie Suunto World Vertical Week pozwala nam zdobywać szczyty i cieszyć się fantastycznymi widokami. Warto zauważyć, że aplikacja pozwala nam łatwo mierzyć i planować trasy. Jak to możliwe?

Za pomocą aplikacji i zegarka możemy uzyskać na przykład dostęp do profilu wysokości trasy. Krótko mówiąc – to pozwoli nam przekonać się, ile zostało metrów (lub kilometrów) do osiągnięcia szczytu. Fajną pamiątką – ukoronowaniem wyzwania będzie oczywiście fotka. Wraz z nakładką (jak widać wyżej) zaprezentuje jaki dystans i w jakim czasie pokonaliśmy. Oczywiście dane dotyczące tętna, które jest mierzone w czasie rzeczywistym pozwala nam na rozplanowanie wysiłku i wyznaczenie odpowiedniej prędkości podczas górskiego podejścia.

Regulamin konkursu, w którym można wygrać urządzenie marki Suunto znajdziecie pod tym linkiem.

Autor: Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Jeden komentarz

  1. Ale Super! Zegarownia.pl organizuje Poland Vertical Week w tym samym czasie 🙂 Polecam wziąć udział w dwóch konkursach, większa szansa na wygraną! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *