Connect
To Top

Europa – tu znajdziesz setki rozrywek

Prawdziwy mężczyzna oprócz pracy potrzebuje także rozrywki. Europa to kontynent, gdzie znajdzie wszystko, czego dusza zapragnie – od olbrzymich klubów, po wydarzenia sportowe, plaże, góry i jeziora. Można podróżować samemu, z rodziną, z przyjaciółmi i w każdym przypadku nie kosztuje to dużo. A jak to możliwe?

Tania Europa dla każdego

Niedrogie zwiedzanie Europy jest możliwe dzięki przewoźnikom, którzy oferują tanie loty. Kursują oni do wszystkich rejonów Starego Kontynentu, więc czy to zachód, południe czy północ – można z nimi polecieć wszędzie. Lot samolotem jest zdecydowanie wygodniejszym sposobem przemieszczania się, niż samochód czy autokar – bilety lotnicze umożliwiają pokonanie setek kilometrów w czasie 2-3 godzin, można więc wyjść rano z domu, a następnie zjeść obiad już w Atenach, Rzymie czy Londynie. W sieci istnieje wiele wyspecjalizowanych serwisów, oferujących bilety na taki tanie loty. Mają one także dodatkowe atrakcje, jak na przykład serwis Fru.pl. Jakie to atrakcje?

Niedrogi lot, niedrogi hotel

Te niecodziennie spotykane propozycje to opcja kupienia biletów wraz z miejscem w hotelu na czas pobytu. Przy każdej ofercie tego typu są co najmniej dwa opisane – znajdują się informacje o ich położeniu od centrum miasta czy plaży, ilości posiłków w cenie oraz dodatkowych atrakcjach na miejscu (np. hotelowe spa dla gości). Są także opinie osób, które z nich korzystały, dzięki czemu można dowiedzieć się, jak spędzili tam czas inni turyści. Taki pakiet to bardzo wygodne rozwiązanie – kupując bilety lotnicze nie trzeba już martwić się o nocleg na miejscu.

Jak spędzać czas?

Jedyne, czego musi przestrzegać turysta, to czas powrotu, na który wykupił bilet. A co będzie robić od momentu przylotu do momentu odlotu – to już wyłącznie jego sprawa. Każdy wie najlepiej, jak planuje pobyt za granicą, warto więc przygotować sobie budżet odpowiedni do oczekiwań. Dzięki internetowi można sprawdzić takie rzeczy, jak np. koszty wejściówek do klubów i barów, ceny komunikacji miejskiej czy żywności, ale również i wypożyczenia samochodu na miejscu. Jednym zdaniem rzecz opisując – nie ruszając się sprzed monitora komputera można dowiedzieć się wszystkie, co tylko warto wiedzieć o miejscu docelowym podróży. A ponieważ zdecydowanie się na tanie loty to automatyczna oszczędność gotówki, zostaje więcej pieniędzy na wydatki na miejscu.

Gdzie znaleźć dobre oferty?

W sieci znaleźć można wiele stron, które oferują tego typu wyprawy na każdą kieszeń. Wspomniany serwis Fru.pl to właśnie jeden z nich. Zwracają uwagę proponowane przez niego wycieczki typu city break, czyli krótkie wypady na 2-3 dni wraz z wykupionymi noclegami. Nadają się w sam raz na weekendowe szaleństwa z grupą przyjaciół

More in Podróże

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media