...

Fallout 76 za darmo! Do kiedy i jak odebrać?

Każdy zainteresowany tematem gier wideo pamięta, jak wyglądała premiera Fallout 76, która miała miejsce 23 października 2018 roku. Produkcji tak zbesztanych uzasadnionymi, negatywnymi opiniami było w ostatnich latach naprawdę niewiele. Smród tamtych wydarzeń ciągnie się za Bethesda Softworks praktycznie do dziś. Czy słusznie? Może jednak twórcy przez prawie cztery lata od premiery gry podołali zadaniu, naprawiając grę do stanu, za który nie zostaną ponownie zalani frustracją graczy? O tym mamy okazję przekonać się na własnej skórze, gdyż Fallout 76 dostępny jest za darmo na portalu Twitch Prime!

Fallout 76 za darmo! Do kiedy i jak odebrać?
Fallout 76, https://fallout.bethesda.net/pl

Jak odebrać Fallout 76?

Pierwszym warunkiem, który spełnić musimy obligatoryjnie, jest oczywiście aktywna subskrypcja Twitch Prime. Za taką przyjemność zapłacić musimy 10,99zł miesięcznie lub 49zł za cały rok (~4,1zł/miesiąc). Nie muszę chyba mówić, która opcja opłaca się bardziej. Dalej wystarczy już tylko kliknąć „Pobierz grę” w panelu z grą na stronie głównej lub kliknąć w zakładkę „Gry” ciut niżej, tam znaleźć Fallout 76 i pozyskać kod. Aktywować możemy go w Microsoft Store podążając za instrukcją umieszczoną poniżej naszego kodu. Voila! Gra jest już Wasza. Oferta aktualna jest do 1 listopada 2022.

Fallout 76 za darmo! Jak odebrać?
Fallout 76 – jak odebrać?

Co jeszcze ciekawego otrzymujemy w Twitch Prime?

Fallout 76 nie jest jedyną produkcją, którą odbierzemy w ramach subskrypcji Twitch Prime. Do odbioru mamy także grę z kultowego uniwersum Warhammera: „Total War: WARHAMMER 2„. Poza tym do naszej dyspozycji są:

Ponadto, możemy regularnie odbierać bonusową zawartość w wielu znanych grach online, takich jak League of Legends, Apex Legends, Valorant, World of Tanks, PUBG, Pokemon GO, FIFA i wiele więcej.

Co jeszcze z subskrypcją Prime?

Nie należy zapominać, że subskrypcja Twitch Prime, a właściwie Amazon Prime, daje nam więcej benefitów poza zawartością w grach i samymi grami. Otrzymujemy wszak dostęp do całej biblioteki filmów i seriali platformy Amazon Prime Video. Dla wielu z Was także i darmowe dostawy w serwisie Amazon okażą się być bardzo przydatne. Jesteście przekonani? Jeśli tak, to pędźcie po gry, seriale czy czekać na paczkę pod paczkomatem!

Źródło: https://gaming.amazon.com

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Awans Polski. Co musi się stać, aby do tego doszło?

Już w środę reprezentacja Polski zagra swój ostatni i...

KIA Stinger odchodzi z rynku. Następca niestety jest elektrykiem.

Następca choć już jest na rynku chwilę to nie...

Apple zagroziło usunięciem Twittera z App Store? Co na to Musk?

Echa przejęcia serwisu społecznościowego przez Elona Muska ciąg dalszy....

Onana opuścił zgrupowanie Kamerunu. Bramkarz… się obraził?

W reprezentacji Kamerunu nie dzieje się najlepiej. Bramkarz Andre...

Oto rzeczy, które najlepiej sprzedają się w Dark Webie

Dark Web będący ciemną stroną Internetu skrywa naprawdę wiele...


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.