173
Views

Już dziś odbędzie się kolejna gala typu freak show fight. Kto walczy i gdzie oglądać FAME MMA 13? Ile kosztuje stream PPV?

To już kolejna, trzynasta gala popularnej federacji FAME MMA, w której możemy zobaczyć popularnych twórców internetowych i celebrytów. Poziom walk rośnie z edycji na edycję. Podczas dzisiejszej gali zobaczymy walki TheNitrozyniaka, Popka czy Roberta Pasuta. Start o 20:00.

FAME MMA 13 – gdzie oglądać, ile kosztuje stream?

Gdzie oglądać FAME MMA 13? Niezmiennie, za pośrednictwem strony famemma.tv. Ile kosztuje dostęp PPV? Wszystko zależy od jakości, którą wybierzemy. Podstawowa, 720p została wyceniona na 27,99 zł. Wybierając Full HD 1080p za 32,99 zł uzyskujemy dostęp do walk z gali 10, 11 i 12 przez siedem dni. Dodatkowo, w wariancie premium, uzyskujemy dostęp live do Loży Szyderców.

FAME MMA 13 - kto walczy, gdzie oglądać, ile kosztuje stream?
FAME MMA 13 - kto walczy, gdzie oglądać, ile kosztuje stream?

FAME MMA 13 – kto walczy?

Walką wieczoru ma być pojedynek, w którym zobaczymy Sergiusza “TheNitrozyniak” Górskiego raz Pawła “Unboxall” Smektalskiego. Podczas dzisiejszych zmagań zawalczą również:

  • Paweł “Popek” Mikołajuw – Norman Parke
  • Adrian “Polak” Polański – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  • Piotr Szeliga – Gabriel “Arab” Al-Sulwi
  • Mariusz “Hejter” Słoński – Rafał “Takefun” Górniak
  • Dawid Malczyński – Paweł “Ponczek Sikora
  • Jakub “Japczan” Piotrowicz – Robert “Sutonator” Pasut
  • Patryk “Patrykos” Domke – Jakub “KubaPost” Postaremczak
  • Karolina “WayOfBlonde” Brzuszczyńska – Marta “Linkimaster” Linkiewicz

Ciekawie zapowiada się walka Amadeusza “Ferrari” Roślika z Adrianem “Polak” Polańskim. Obaj panowie podczas konferencji kierowali w swoje strony wiele niemiłych słów.

https://www.youtube.com/watch?v=wkDfxLe0VZc

Źródło zdjęć: profil Fame MMA na Facebooku.

Kategoria artykułu
Sport
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.