143
Views
FIFA 23 za 29 groszy! Epic będzie realizować zamówienia!
FIFA 23 za 29 groszy! Epic będzie realizować zamówienia!

Błędy cenowe przede wszystkim w sklepach internetowych chyba nie są nikomu obce. W większości przypadków zamówienia w zaniżonych cenach są anulowane, ewentualnie zamówienie takie zostanie wysłane zanim sklep zauważy niepoprawną cenę. Inni też jak Empik żądają od kupujących dopłaty po jakimś czasie od dostarczenia zamówienia.

FIFA 23 za 29 groszy. Epic Games zrealizuje zamówienie

Jakiś czas temu najnowsza produkcja Electronic Arts – FIFA 23 była dostępna w Epicu za 5 rupii indyjskiej, czyli w przeliczeniu 29 groszy. Co ciekawe nie była to najsłabsza edycja, lecz wersja Ultimate Team, która została wyceniona w sklepach na 399zł. Oczywiście nie było w tym nic dziwnego, że gracze rzucili się na grę lawino, również z innych zakątków świata poprzez VPN i kupili tytuł. Epic Games właśnie poinformowało, że zrealizuje zamówienia graczy!

Strzeliliśmy dość spektakularnego gola, gdy nieumyślnie zaoferowaliśmy FIFA 23 w przedsprzedaży w Epic Games Store w nieprawidłowej cenie. Chcieliśmy dać wam znać, że będziemy honorować wszystkie przedpremierowe zakupy dokonane w tej cenie – Epic Games Store

Jest to naprawdę interesujące podejście firmy, która w końcu powinna liczyć zyski, a tymczasem wykazują miły gest w stosunku do graczy, który co prawda będzie ich sporo kosztować.

Źródło: TheGamer

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii gry.

Kategoria artykułu
Gry
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.