144
Views

Finał MŚ w siatkówce zostanie rozegrany już dziś! Nasza fenomenalnie dysponowana reprezentacja zagra o mistrzostwo! Gdzie oglądać dzisiejszy mecz?

Finał MŚ w siatkówce – Polska vs Włochy!

Ciężko opisać słowami fenomenalną postawę naszych siatkarzy w tej edycji mistrzostw świata. Nasi zawodnicy są na bardzo dobrych “torach”, by po raz trzeci z rzędu sięgnąć po najwyższe trofeum. Zadanie nie będzie łatwe, gdyż na drodze do zwycięstwa stoi znakomicie przygotowana reprezentacja Włoch.

Finał MŚ w siatkówce po raz kolejny wyłoni najlepszy zespół globu. Drużyny, które zameldowały się w finale nie miały prostej drogi. Reprezentacja Polski w 1/8 rozbiła Tunezję 3:0. Po dość trudnych spotkaniach Biało-Czerwoni pokonali w ćwierćfinale USA i w półfinale Brazylię.

Reprezentacja Włoch mierzyła się z Kubą, którą pokonała 3:1 w 1/8 finału. Następnie zwyciężyła z Francuzami i w półfinale rozgromiła mocno dysponowanych siatkarzy ze Słowenii.

Według bukmacherów to Biało-Czerwoni mają większą szanse na zwycięstwo. Wskazywać na to może ostatni triumf w meczu pomiędzy Polską a Włochami. W lipcu zespół Nikoli Grbicia pokonał Włochów 3:0.

Spotkanie finałowe rozpocznie się o 21:00 w niedzielę, 11 września. Transmisję z meczu można obejrzeć na antenie TVP Sport oraz na antenie tvpsport.pl.

Źródło zdjęć: www.insidethegames.biz

Kategoria artykułu
Sport
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.