Już za moment rozpocznie się ostatnie spotkanie pierwszej kolejki Fortuna 1 Liga. Zagłębie vs Resovia – gdzie oglądać mecz?

Czas wybrać się do Sosnowca, aby zobaczyć ostatnie spotkanie pierwszej kolejki Fortuna 1 Liga. Zagłębie podejmuje u siebie drużynę z Rzeszowa. Jak zagra Zagłębie? A może niespodzianką będzie wygrana kopaczy z Resovii? Czas się przekonać. Tym bardziej, że w tym sezonie obie drużyny mają raczej ambitny plan przybliżenia się do awansu i przejścia do PKO Ekstraklasa. Oczywiście, jak sugeruje trener Resovii Tomasz Grzegorczyk, który rozmawiał z Grzegorzem Michalewskim, faworytami do awansu będzie Arka Gdynia oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała, aczkolwiek Resovia sugeruje, że ma chęć przynajmniej na baraże.

Fortuna 1 Liga – Zagłębie vs Resovia. Gdzie oglądać mecz?

Niestety, spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną telewizję, aczkolwiek możemy je zobaczyć w sieci. Oczywiście, o ile jesteście posiadaczami PolsatBoxGo. Można wykupić pakiet dostępowy na trzydzieści dni w cenie 40 zł. Czy warto? Musicie odpowiedzieć sobie sami na to pytanie.

Fortuna 1 Liga - Zagłębie vs Resovia. Gdzie oglądać mecz?
Fortuna 1 Liga – Zagłębie vs Resovia. Gdzie oglądać mecz?

Źródło zdjęcia: profil Resovia Rzeszów na Facebooku.